Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem fogadja el a babám?

A kutyám nem fogadja el a babám?

Figyelt kérdés
a lányom 1 éves, és van egy törpe schnauzerem, aki 5 éves. abszolút nem fogadja el a babát, egyre rosszabb a helyzet. állandóan morog rá. most ott tartunk, hohy ugye mászik a kislány, akkor a kutyus már morogva szalad elé, mintha fitoktatná, hogy övé a "pálya". megáll elötte és morog.... próbáltam már sokféleképpen leszoktatni róla, próbáltam összeismertetni öket, de még azt sem haggya, hogy a kislány hozzáérjen. nem tudom mit tegyek? tanácsok?
2013. szept. 25. 09:52
1 2
 1/17 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Először a te viszonyodat kell rendezni a kutyával, utánna pedig te alakíthatod ki a hierarchiát. Javaslom, keress meg egy szakembert, mert itt valószínüleg mélyebb a probléma, nem lehet egyszerűen neten megoldani....
2013. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A kutyád minden egyéb téren "rendben van"? Úgy értem jól nevelt, szófogadó? Korábban nem volt féltékeny más emberekre?
2013. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
egyébként nincs vele gond. okos, szófogadó, póráz nélkül sétálunk, ugyhogy halgat rám. jártunk kutya iskolába is. csak ez a probléma.
2013. szept. 25. 10:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig talán ez a legnagyobb probléma, nehogy megharapja a gyereket.

Nem tudnátok ismét elvinni egy szakemberhez, kutyaiskolába?

2013. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Elnézést, de ha jártok kutyasuliba akkor ott miért nem kérdezed meg? Ott a tréner, ott a kutya, adott a helyszín meg lehetne beszélni....nem értem???
2013. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kutyasuli sürgősen. Egy ekkora gyereknek egy törpe snaci is komoly bajt tud okozni.


Oktatót hívjatok házhoz és nézzétek át megint a viszonyotokat. és amit kell..

2013. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó: Talán azért, mert járTAK. Mivel ez múlt idő, már nem járNAK. Értem?
2013. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Nincs senki, aki örökbe fogadná azt a gyereket...?
2013. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó. Így van. jártunk.
2013. szept. 25. 10:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég súlyps probléma. A legkézenfekvőbb magyarázat az, hogy nem vagy 100 %-ig vezére, odamegy hozzád, ha hívod, mert előnyös számára, de egy ilyen helyzetet már nem tudsz kontrollálni. Persze nem biztos, hogy ez a helyzet, lehet, hogy egyszerűen fél vagy feszült a baba jelenlétében, esetleg valamilyen rossz emléket szerzett vele, amit nem vettél észre. Én is kiképzőt hívnék a helyedben, aki felméri a helyzetet, de első sorban a morgást azonnal és szigorúan tiltanám. Megbököd az oldalát egy határozott nem kíséretében.

Akkor lehet csinálni dominanciagyakorlatokat is, pl. leteszel egy kistálat a földre, amiből eszik a baba, a kutyát pedig elmorgod onnét. Hirtelen ezek jutottak eszembe, de mint írtam, ez a probléma kiképző segítségéért kiált

2013. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!