Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a kutyámat hogy leszagassa a tapétát?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A klasszikus módszerrel, rá kell szólni, ha nem használ akkor egy kicsit a seggre ütni.
2008. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fáraszd le kellőképpen. Ez nem biztos, hogy egyszerű lesz, mert az ilyen kicsikben soha nem akar lemerülni a duracell, de amíg alszik, biztos, hogy nem fogja ilyen gaztetteken törni a fejét :-)). Megpróbálhatsz neki különböző játékokat, rágókákat is venni, de a köyökkutyákra általában jellmző, hogy mindíg az a legcsábítóbb, ami tilos. Nekem a frissen elültetett tujákat szaggatták ki annak idején töbször is, mikor dolgozni voltam és egyedül voltak otthon.
2008. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mendus ***** válasza:
Szia, nekem egy bassetem volt és ő is ezt csinált mindennap, én úgy szoktattam le erről, hogy temérdek sok játékot vettem neki, vagy utcán felszedett fadarabot tettem elé és azt elrágcsálta míg haza nem jöttem, bár kissé takarítani kellett utána de legalább nem tépkedte a tapétát, de még azt is lehet, hogy számodra kellemes parümmel befújod a tapéta alját (de távolról,hogy nehogy besárguljon), mert neki az nagyon kellemetlen főleg ha egy nagyon édes parfümöt fújsz rá, nem kell sok belőle, mert ne félj utána a közelébe se megy, szóval én a parfümöt tanácsolom, ha ez se vál be, akkor vidd el egy állatdokihoz és ő is tanácsol majd valami ehhez hasonlót.
2008. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!