Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta illene...

Milyen kutyafajta illene hozzám? (menhelyit ne mondj! )

Figyelt kérdés

Panelkutya lenne. Közepes testűre gondoltam, nem szeretnék szobacirkálót. Kistestűekből a kisspitz, és a különlegesebb fajtákat szeretem, inkább pl. a papillont.

Napi kb. 2-2.5 órát tudok szánni a mozgatására. Lakásban nyugodt legyen, és előny, ha könnyen nevelhető nem ugatós.

Vinném kiállításra, ha kell, kirándulni.


2013. szept. 26. 12:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

19-es: úgy hogy beszéltem vele!

Még fel is kísértem, és megmutatta a tk-t!

2013. szept. 27. 13:11
 22/23 anonim ***** válasza:
Mudihoz mit szólsz?Viszonylag ritka,közepes-kis testű,gazdicentrikus,intelligens,pörgős kis kutyák,sportra is tökéletes lenne.A legtöbb embert ugyan nem motiválja,de nálam pl az sem egy elhanyagolandó szempont,hogy magyar fajta,a nemzeti kincseinket pedig illene megőriznünk,népszerűsítenünk.Persze nem ész nélkül,minden körülmények között hanem csak akkor,ha az életvitelünkbe belepasszol egy ilyen fajta kutya és nekünk is tetszik.Könnyen nevelhető ugyan,viszont terelőkutya lévén elég ugatós-bár hiszem,hogy egy jólnevelt és kellően lemozgatott kutyával ezzel sincs baj.
2013. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 vica226 ***** válasza:
Hát ez szerintem attól is függ, hogy mennyit tudsz szánni a megvásárlására. Ha egzotikusat szeretnél szerintem a Basenji is jó választás lehet, elvan lakásban és nem egy kis szobacirkáló, vagy pedig egy Sheltie bár neki a szőre rendszeres ápolást igényel, vagy egy Francia bulldog.
2013. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!