Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen skótjuhász kennelt?

Tudtok ilyen skótjuhász kennelt?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy a kutyák nyugodt vérmérsékletűek legyenek, mert panelkutya lenne napi 2.5 óra mozgás ellenében.

A kennel lehet akár kezdő is, a fontos az, hogy a kutyák szép külleműek legyenek, szűrésekkel, tenyészszemlével, ill. örülnék, ha nem az a tipikus, modern, mai fajta lenne, hanem a klasszikus, kevesebb szőrű, tudjátok, a tipikus Lassie.


És szeretnék vele sportolni. Nem sokat, cak egy kis agility, frizbe, és/vagy dog dancing.


Tudtok ilyen kenneleket? És így jó lenne a kutyának?


2013. szept. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így jó lenne neki.

Nézegess kenneleket, én neked elsősorban a Méda Gardent ajánlom. Sajnos itthon nem sok klasszikus collie van.

2013. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csekkolom.


A modernek is tetszenek, de nekem inkább ez az, ami megragad, nem pedig az irreálisan nagy szőrűek.

2013. szept. 26. 18:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Méda-Garden kutyái már egy fokkal közelebb van ahoz, amilyet szeretnék.
2013. szept. 26. 18:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem tulajdonképp az sem baj, ha színhibás. Régebbi elképzelésem szerint vittem volna kiállításra, de rájöttem, hogy a dog dancing és az agility sokkal mókásabb. :P
2013. szept. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!