Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Iszonyatosan bűzlik a kutyám...

Péter111111 kérdése:

Iszonyatosan bűzlik a kutyám miért, vagy mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kutyám ( Berni pásztor ) valami iszonyatosan büdös, s hiába mosom meg, két nap után megint iszonyatosan bűzlik. Ez mitől lehet? Egyszerűen méterekről érezni, de az egész kutya. Tudnátok segíteni?

2013. szept. 26. 20:38
 1/6 Hovarju ***** válasza:
100%

Mit kap enni? Nincs valami sérülés a szájában, nem fogköves a foga? Nincs emésztési baja?


Vidd el dokihoz egy kivizsgálásra.

2013. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Büz mirigy ;)
2013. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nemko77 ***** válasza:

Ez lehet nem igaz, azt hallottam büdösek a kutyák a krumplitól :D (nem mondom, hogy így van, csak hallottam)


Egyébként én is betegségre tippelek, vidd el állatorvoshoz - ha olyan büdös ahogy mondod telefonon beszélj meg időpontot, hogy ne kelljen háromnegyed órát vagy többet várnod a váróban, elég kínos lenne.

2013. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg belehempergett valami dögbe.Nem azonosítható a szag forrása?Ha ivaros kan ,némelyiknek jellegzetes szaga van.
2013. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet valami betegség...


Lehet a fülében is fertőzés, foga lehet romlott/fogköves. Mosdasd meg, aztán utána időközönként szaglászd meg, hogy melyik részéről indul a bűz :D Lehet, hogy csak vizelettartási baja van és egész egyszerűn összehugyozza magát.

2013. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mucika1997 ***** válasza:
A szája vagy a bundája büdös? Ha a bundája, én is dögre tippelnék(valami kegyetlen szaga van). Nézz alaposan körül az udvarban, nem-e találsz valami döglött madarat. Ha a szája a büdös akkor valószínű hogy betegség...fordulj állatorvoshoz ;)
2013. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!