Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvinnétek a kölyökkutyátokat...

Elvinnétek a kölyökkutyátokat egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Október végén lesz egy fesztivál, amire el szeretném vinni a kiskutyám. Akkor lesz épp 3 hónapos. (most 2). Addigra 3 oltáson lesz túl, közel a 4.hez.Ti el mernétek vinni egyszerre ennyi ember közé? Kézben vigyem vagy nyugodtan sétálhat a földön?
2013. szept. 27. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon zaklatják, odébb mentek, vagy elküldöd őket. Ha normálisan mondod, hogy ő még kicsi, és sok neki a zaklatás, a legtöbben megértik, a maradéknak meg elmagyarázhatod durván.

Eltaposni nem fogják, általában a póráz eléggé ráirányítja a figyelmet a kutyára. Illetve hát akkora tömegbe nyilván ne vidd be, ahol nem figyelnek már az emberek arra, hogy mi van a lábuk alatt.

A cipőtalpukon meg ugyanaz van, ami a kutya talpán, a kezükön az, ami a tiéden, nem kell tojni :)

2013. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem vinném,túl sok inger ez egy ilyen pici kölyök számára és könnyen összeszedhet rossz élményeket is,mondjuk a nyulkáló emberek miatt.
2013. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Azt hiszem vinni fogom, figyelve, hogy ne legyen sok neki.

Ha valakinek van még valami mondanivalója, jöhet :-)

2013. szept. 27. 21:51
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Tesóm a kutyáját ennyi idős korában már vitet mindenféle hangos bulikba, koncertekre, fesztiválokra. Egy kifejezetten kiegyensúlyozott, erős idegrendszerű kutya lett belőle. Már 3 éves azóta.
2013. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem vinném, a kutya nem ilyen helyre való. Mit csinálna ott ami számára élvezetes lehet? És te mit csinálnál? Semmilyen programon nem tudnál részt venni rendesen, mert mindig a kutya pórázát kell fogni, figyelni rá minden másodpercben. Ráadásul 3 hónaposan még a parancsokat sem fogja ismerni, hogy ezzel megkönnyítse a helyzeted. Plusz sok is lenne neki így elsőként, fokozatosan kell a szocializálást kezdeni.
2013. szept. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

14-es vagyok.

Én egy tapasztalatot osztottam meg, nem értem miért kellett lepontozni.

Egyáltalán nem volt rossz a kutyának. Talán elsőre kicsit meg volt szeppenve, de azóta is imád bulizni járni.

Hozzám felnőtten került a kutyám, de sokszor vittem szabadtéri szórakozóhelyekre, koncertekre, és nagyon szereti. Rendesen bemegy táncolni a tömegbe, megy oda az emberekhez, pörög-forog, tök jól érzi magát. És persze neki is örül mindenki.

Igazi bulikutyáink vannak tesómmal és élvezik. :)

2013. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!