Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha veszek egy Husky kutyát...

Ha veszek egy Husky kutyát akkor érdemesebb 3,4,5 hónapost venni mint egy 1-2 évest?

Figyelt kérdés

#huskz
2013. szept. 28. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden kutyából érdemesebb kölyköt venni, főleg, ha célod is van a kutyával (verseny, kiállítás). Egyébként meg az, hogy a kötődés hogy fog alakulni, az rajtad és a kutyán múlik, nem azon, hogy mennyi idős.
2013. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ miért veszed.

Ha konkrét célod van vele,pl kiállítás,versenyek és még sorolhatnám,akkor kölyköt jobb venni.

Ha csak hobbi kutyának kell nem akarsz vele kiállításra menni meg versenyekre akkor egy felnőtt kutya is megteszi.


Kötődés szempontjából meg a kutya személyisége és a te személyiséged is közre játszik.


1,5 éves volt a kutyám amikor kaptam nagyon kötődik hozzám.Húgom kutyája 9 hetesen került hozzá,én nem látom azt a nagy kötődést mint én látok magam és a saját kutyám között.Mondjuk én többet is foglalkozok a kutyámmal,mint húgom az övével.

2013. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
Teljesen mindegy, 1 évesen is kötődni fog ha jól bánsz vele. Ha nincs vele egyéb célod (kiállítás, verseny), akkor nézz körül a szanhuzoalapitvany.hu oldalon. Nagyon sok husky várja, hogy végre szerető gazdija legyen.
2013. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök mindegy.

Nekem az egyik kutyám már idősebb korában került hozzám, szóval 1 évesnél is idősebb volt, még is kötődik hozzám meg semmi problémánk nincsen.

A másik kicsi kora óta velem van, még sincs szerintem nagy különbség a kettő között.

2013. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2013. szept. 28. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!