Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mérgezett egeret evett a...

Mérgezett egeret evett a kutyám. Lehet súlyosabb gondja a kutyának? Lehet veszélyes az egérméreg kutyára? Ha igen mit lehet adni neki az egér méreg ellen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 15:50
1 2
 11/15 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem kihívni kell, hanem keresni egy nyitvatartó klinikát. Lehet, hogy infúzió és többféle gyógyszer kell neki. A kijáró orvos nem fog mindent magával vinni.
2013. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Előttem leírtak mindent. Futás a klinikára, még akkor is ha messze van. Egy mérgezett egér teljesen olyan, mintha a mérget ette volna meg.

Nem csak egyszerűen belepusztulhat a kutyád, hanem kínok között halhat meg. Ez nem számít neked?

2013. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal? Segítettél rajta? Vagy a pénz sajnálod. Csak remélni tudom, hogy jól van szegény kutya...
2013. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Bevittem a kisállat kórházba. Kapott k vitamint injekció formában. És még pár gyógyszert. :) A pénz nálam nem kérdés ha a kutyámról van szó.
2013. szept. 29. 09:42
 15/15 Akiteki ***** válasza:
Reméljük semmi baja nem lesz. Köszi, hogy megírtad.
2013. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!