Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Tényleg ehhez kell folyamodni a sok rendelettel nem foglalkozó "gazdi" ellen?

Figyelt kérdés
Bár a cikk nem tér ki, aki poraz nelkul setáltat nagyobb eséllyel hagyja ott a sz.rt s. Valoszinu ebből is elegük lett az ott élőknek. Nálunk is az divik hogy se poraz,se sz.ró zacskó.
2013. szept. 23. 07:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Maydey4 a cikket linkelnéd?
2013. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Fannybaba8 ***** válasza:
Szerintem a felelősség teljes gazdi össze szedi a kutyája után a piszkot! És igen én is azt mondom hogy NE legyen már ott a szar a járdán vagy a parkba ahol gyerekek vannak! Én össze szedem a kutyáim után mert én is elvárom hogy ne lépjünk bele minden aknába! És igen volt hogy rá szóltam az öreg asszonyra hogy a csivavája után szedje össze a szart mert undorító amikor ott hagyják!
2013. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"aki poraz nelkul setáltat nagyobb eséllyel hagyja ott a sz.rt"


Nem tudom, hogy milyen cikkről van szó, de arra is kíváncsi lennék, hogy a fenti valószínűségszámítást milyen adatok alapján végezted?

2013. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hol a cikk?
2013. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 90%ban összeszedem. A maradék 10ben vagy olyan helyre tojik ahol nem látom mert sötét van és nem találom meg vagy nem veszem észre, bár ez ritka.

Ha ilyen szempontból nézzük akkor tényleg a póráznélküliek többet hagynak ott mert erre a kettőre elég kicsi az esély egy két méteres madzagon..


Viszont szerintem aki póráznélkül sétáltat(és tudja is kezelni a kutyát) az valószínű felelősségteljesebb gazdi (nem minden esetben de szerintem többnyire igen) éppen ezért nagyobb figyelmet fordítunk arra hogy a xart is összeszedjük.

2013. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

aki poraz nelkul setáltat nagyobb eséllyel hagyja ott a sz.rt s


Aki zsidó, pénzéhes.

Aki rockzenét hallgat, bunkó.

A magyarok irigyek.

A nagylábú emberek nagyképűbbek.


Egyéb hasonlat tudományos magyarázattal?

2013. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ne pontozzatok le,de a környékünkönk sok az olyan elengedett kutya aki 100-200 méterre van a gazdától és nem szedik össze mert nem is látja hová kakkantott a kutya.De sok pórázos kutya gazdi sem szedi fel.Szóval lehetne vitatkozni ki szedi fel és ki nem.Mert vannak akiket nem érdekel vki meg a zseblámpával is a szart keresi a sötètben.
2013. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

valószínűleg a cikk írója ,látott egyszer egy kutyást .

vagy egyszerűen ,csak letöltötte valaki más irását,és készített belőle egy bulvárszagú cikket:)

nem kell mindent elhinni, amit írnak-mondanak-komunikálnak !

megoldás: vigyél magaddal zacskót,és amikor ilyent látsz,kedvesen add oda a gazdinak, hogy tegye bele a belevalót, majd dobja egy közeli kukába .

ha nincs kuka, oldja meg :)

városban ,póráz nélkül sétáltatni??

tilos , ( de.. vajon ki sétáltat póráz nélkül ,egy forgalmas városban??. valószínűleg olyan gazdi akik teljes kontroll alatt képes tartani a kutyáját?!!!)

feltételezem, aki képes ennyire jól nevelni egy kutyát, az képes zacskót hordani minden ruhadarabjában!

vagy???

2013. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

En sokszor neki álltam lámpával keresgetni de nem éri meg a fáradságot ráadásul sokszor meg se találom..


A gyerekekre meg visszatérve láttam én már gyereket szarni parkban, az teljesen rendben volt mert nem bírta visszatartani. Anyukánál persze zacsi nem volt mert mér is lett volna.. jó tudom az más, embereknek mindent lehet :) :D

2013. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Jah amúgy eszembe jutott még egy amikor nem szedem össze.. és akkor szándékosan. Amikor qrvára nincs kuka a környéken. Mert van olyan hogy olyan messze van kuka ahova nem vagyok hajlandó elcipelni.. persze ez is ritka.


Az meg hogy mit nevezünk városban elengedésnek megint más kérdés. Nálunk itt a 18ban az emeletes és a kertes házak határában elég sok olyan hely van ahol nem száguldoznak az autók... és nyugodtan el lehet engedni. Amúgy el tudnám engedni az Andrási mellet is csak minek sok szagolgatni való ott nincs.. ^^

2013. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!