Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A paprikaspray hatásos kutyák...

A paprikaspray hatásos kutyák ellen? Vagy valami más módszer?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert két napja sétáltattam a kutyámat és az egyik házból csak úgy kiengedtek az utcára három nagyon agresszív beagle-t. Persze sose viszik őket sétálni, nulla foglalkozás, de ez más tészta.

A lényeg, hogy megtámadták az én 10 kilós kutyámat, szerencsére sikerült időben kikapnom közülük, rugdostam őket meg kiabáltam. Közben a gazdája is kijött a hangzavarra, de csak annyit mondott, hogy a kutyái csak játszani akarnak és ők nem támadnak...Veszekedtünk egy sort, de nem lett sok eredménye. A kérdésem az lenne, hogy legközelebb, ha arra mennék, hogy tudom őket távol tartani a leghatásosabban? Nem kell, hogy a leghumánusabb legyen, nem érdekel azoknak a kutyáknak a testi épsége, csak a sajátom és a kutyámé, az a fontos, hogy ne akarjanak odajönni többet.


2013. aug. 30. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, én is hasonlóan gondolkodtam, szerintem simán hatásos lehet a kutyák ellen a paprikaspray. Amiért én még sem vettem végül, az azért volt mert féltettem a saját kuytámat. Mert ugye ha megtámadják és lefújod támadókat, elkerülhetetlen, hogy a saját kuyád is kapjon a sprayből. De vészhelyzet esetére szerintem beszerezhetsz egyet.
2013. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Mivel lokális problémáról van szó mi lenne ha egy utcával arrébb mennél nem ott?...
2013. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is éppen a napokban gondolkoztam, hogy veszek paprikasprayt.


Ugyanis szeptember végétől kezdem a sulit estin, és télen ugye korábban sötétedik, stb. és a suli után (ami ténylegesen délután lesz) már sötétben megyek haza, egy eléggé "érdekes" környéken.


Persze nekem ez inkább emberszabású egyének miatt kellene, nem kutyákra.

2013. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!