Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismeri az Amulet of...

Valaki ismeri az Amulet of Gold skótjuhász kennelt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nézem a honlapot, de semmi. :(

Pedig láttam Zahira videóit, és a kölykeit, nagyon tetszik/tetszenek, de a honlap nem frissül. ://


Valakinek nincs onnan kutyája/nem ismeri a tulajdonost? Érdekelne.


[link]

Mert honlap alapján IS nagyon szimpatikus volt, de zavar, hogy nincs frissítve.


2013. szept. 28. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a tulajdonost:) Jól választasz vele,minőségi kicsiket tenyészt és nem azt a fajta übermodern colliet,amelynek jóformán csak a nagy,puffos szőre van,és se esze,se ösztöne a kis törpincseknek,hanem igazán nagyszerű kutyákat.Igaz,még csak első alma volt Zahirának,de a gazdi-tenyésztő gyakran ír itt is,biztosan válaszol:) A kicsik már új gazdiknál vannak,egyelőre,,pihen"az anyuka,hogy tervez-e s ha igen,mikor következő almot,nem tudom.
2013. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen sajnos még nem ismerem, de már sokat leveleztünk, mert ha minden összejön onnan lesz kiskutyánk:)

Nagyon tetszett, hogy érdeklődött a szokásainkról, hogy mennyit tudunk foglalkozni a kutyával, hogy milyen kutyát szeretnénk, és hogy milyen célra.

Nagyon pozitív, hogy fontosak neki a szűrések.

A honlapja nemsokára frissülni fog, de most kivédem egy kicsit, mert állatorvosira jár és baromi nehéz lehet szerintem, főleg így vizsgaidőszak közeledtével.

De írj neki nyugodtan, mert nagyon segítőkész és aranyos.

2013. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!