Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skótjuhász gazdik! A ti...

Skótjuhász gazdik! A ti kutyátok mennyire makacs?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél éves a skót juhász kutyánk. Nem igazán makacs, vannak dilijei, de már megszoktam. Inkább érzékeny királylány....
2013. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Második skótjuhászommal boldogítjuk egymást.

Egyáltalán nem volt makacs egyik sem, vakon teljesítik minden óhajomat.

2013. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közepesen. Az esetek nagy többségében azt csinálja amit mondok, nem kérdőjelez meg soha, viszont ráerőltetni nem lehet semmit, mindent csak finoman, mert akkor hajlamos besértődni és akkor csak azért sem csinálja. Ez alatt azt értem, hogy például lenyomhatom én százszor fekvő pozícióba, akkor sem fog ott maradni, de elég neki egyszer-kétszer megmutatni jutalomfalattal, hogy mit szeretnék tőle és akkor már tudja is. Alapvetően szerintem nagyon könnyen kezelhetőek, direktbe nem makacskodnak és nem teszik próbára a gazdit.
2013. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!