Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mióta kutyáztok és hogy...

Mióta kutyáztok és hogy "sikerült" az első kutyátok?

Figyelt kérdés
Meséljetek róla. :)

2013. szept. 29. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta, azaz 6,5 éve van saját kutyám, előte két évig nagymamám kutyájával foglalkoztam, aki egy 11 éves szamojéd volt. Mai tudásommal biztosan sokkal jobban csinálnám, de akkor nagy eredmény volt, amit elértem, mert előttem nem tudott senki semmilyen vezényszót megtanítani neki, el sem lehetett engedni pórázról. Én pár hónap múlva már el tudtam engedni simán, bár mai szemmel biztosan nem tartanám kifejezetten fegyelmezett kutyának. Két év múlva már túl öreg volt, hogy foglalkozzak vele, leginkább csak feküdt, hamarosan el is pusztult. Ekkor kaptam egy mudi kan kölyköt, na vele megszenvedtem rendesen. Nagyon domináns és gyakran ideges típusú volt, kicsi kora óta jártam vele suliba, de nem hallgatott rám, verekedett, járműveket kergetett stb. Aztán szép lassan megtanultam bánni vele, ma már gyakorlatilag problémamentes.
2013. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!