Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok?

Milyen kutyafajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Első kutyának, társasházba? Kis vagy középtermetűt szeretnék!
2013. szept. 29. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi mozgást tudnál biztosítani? Mennyit vagy otthon? Mennyi pénzt tudsz a kajára áldozni havonta?
2013. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt valóban át kell gondolni.Ajánlom a Mopszot vagy a Francia bulldogot nem igényel sok mozgást.Az etetés hát egy kistestű kutya nem eszik túl sokat de nem árt utána nézni az

adott fajtának(hajlamos-e hízásra stb.)Az idő beosztásodat pedig te tudod.

Ezeken kívül még rengeteg lakásban tartható kutya van.

Olyat,mint a csivava egyáltalán nem ajánlok nagyon csaholós társasházba.Viszont a Japán csin csendes öleb.Most felsoroltam 4 fajtát,ideális családi kutyák.

Remélem segítettem.

2013. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cavalier king charles spániel marmagassága 31-33 cm.Nagyon barátságos idegenekkel ismerősökkel egészen kisgyerekekkel nagyon odaadó,kisállatokkal is kijön mindenkit nagyon szeret.Kb. Egy héten 2x kell fésülni nem nagy gond.Iszonyat barátságosak!!Szerintem tutira ilyet vegyél!
2013. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Szerintem nézz szét a menhelyen...ott kiválaszthatod a tökéletes egyedet, nem csupán egy fajtát....
2013. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!