Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok?

Milyen kutyafajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát, ami könnyen tanítható, csendes, nem túl rendetlen, leginkább bennt lenne, de napközben kinnt is. Max. beagle méretre gondoltam, ekkora, vagy ennél kisebb. Viszont nem tudom melyik fajta lenne a legjobb választás. Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jan. 2. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bolognai pincs(Bolognese).Nekem is ilyen van és nagyon barátságos ,kedves,könnyen tanítható,engedelmes és pici,ami előny mert akárhova magaddal viheted még a repülőn kézipoggyászként is utazhat veled.Ahogy az elöbb mondtam pici,de nagyon jó házörző.

[link]

2013. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha külföldre akarom vinni, az útlevél előállítása kb. mennyibe kerülne?
2013. jan. 2. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Uszkár. :)

A legédesebb kutyák, bár én nyilván elfogult vagyok. :)


Attól ne ijedj meg hogy sok helyen azt írják, hogy havonta kozmetikus, meg minden nap kefélni kell. Hülyeség.

Egy évben 3-4 x bőven elég kozmetikushoz vinni, és elég egy héten egyszer kikefélni a bundiját.

2013. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a beagleről és a havaneseről mi a véleményetek?
2013. jan. 2. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
A beagle nagyon eleven kutya. Ezáltal rosszalkodik is. Kis kajla, de okos!
2013. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az útlevél ára elenyésző egy kutya 100-150 ezer forintos árához képest.

A leírásod alapján a beaglet semmiképpen nem javaslom.

2013. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kínai meztelen kutya. Ő nagyon csendes és könnyen tanítható ezért ideális szobakutya. Érdemes a powder puff változatott választani.
2013. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A beagle kifejezetten hagos kutya és nagyon makacs, ezáltal nem tartozik a könnyen tanítható fajták közé.

Én már ennek ellenére láttam nagyon jól neveltet, meg ugye drogkereső kutyának, meg hasonlóknak használják őket. Tehát nem buták, sőt! csak nagyon makacsok.

2013. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szálkásszőrű másnéven drótszőrű tacskó!Nagyon barátságos,jó természetű és okos!
2013. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!