Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint, port, vagy...

Milyen vitamint, port, vagy bármi mást adjak a staffordomnak, ha akarom, hogy jobban látszódjanak az izmai? Jó húsban van, meg izmos is, csak ki szeretném emelni egy kicsit az izmokat

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 20:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
nekem disznohusok voltak, halak, meg csontok, de ugy hogy csirkébol mindennel eggyut :D Hát nemtudom meg e éri ...... ha meg is érné, akkor nyáron konnyebb, utazni, olvastani, szétvágni, stb..... ???? Nemtudom...... Kb 3 hete hogy tápra váltottunk át, durván 4 hete, és már jól megszedte magát :D
2013. szept. 30. 21:32
 12/27 A kérdező kommentje:
[link] most így néz ki, remélem megnyissa nektek :D
2013. szept. 30. 21:34
 13/27 A kérdező kommentje:
[link] ez egy héttel azután, hogy a Barfról átváltottunk......
2013. szept. 30. 21:35
 14/27 anonim ***** válasza:
már kissé plusszos is... ennél kövérebb ne legyen, ha edzel vele, mert a túlsúlyos kutya mozgatása elég egészségtelen.
2013. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
[link] ekkor barfon volt meg [link] ekkor sem volt csuny, csak a sulya volt 23kg, az sztem elég, de nagyon csorgott mindenért a nyála, és kunyerált, amit tápon sosem csinált :( és most hát jócskán meghízott, csak azért seretném, hogy formálódjon az izma, hogy ne legyen dagadt, de izmos :)
2013. szept. 30. 21:38
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,szerintem nincs baj vele.És a nyuszi is :D


Szerintem,igaza lehet annak,aki a zsírban keresi a megoldást.A kevés szénhidrát bevitel miatt,érezheti magát éhesnek és attól hízni sem fog.Plusz ne felejtsük el,hogy a hájból ugyanannyi súly sokkal nagyobb,mint izomból ugyanaz a mennyiség.


Mi a kutyánkkal fele ennyit se csinálunk,mint te,de nagyon szépen izmosodik,főleg mióta a táp mellé folyamatosan kap húst.Esetleg próbáld meg a táp mellett,csak hússal kiegészíteni a dolgokat.


Mi Brit Prémiummal etetünk és heti min. 4x kap mellé húst.Főleg csirkét.

Amióta kezd hűvösödni minden másnap kap egy jó negyed kilót.

Nagyon szépen formába jött tőle és a súlyhúzáson kívül mást nem nagyon csinálunk.Illetve a Pilis hegységnél lakunk,így hétvégente túrázunk a hegyekben.Ez is tornásztatja rendesen.



Amúgy egy észrevétel: A pénztárcád megérezte a húsos etetést,szerinted ilyen "csodabogyót" mennyiért kapnál?:D

Utána meg az állatorvos miatt fogod megérezni a pénztárcád,mert kicsinálja a kutyát.


És baromi cukik a nyuszival :D

2013. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

hát jóval szebben nézett ki BARF-on! a kilogrammokat ne nézd! ha a kutya jó kondiban van, akkor max a féreghajtó beadásakor számít, hogy mennyit nyom. a nyálát meg minden egészséges kutya csorgatja, ez egy ősi eredetű tulajdonság: nem tudhatták, hogy mikor jutnak legközelebb táplálékhoz, ezért ahogy eléjük került valami fogyasztható, azt utolsó morzsáig megették. eltelt ezer év, de a kutyák a mai napig így működnek... addig képesek enni, amíg van előttük kaja.

ha jót akarsz magatoknak térj vissza BARF-ra, emeld a zsír arányát és tiltsd le a kunyerálást. egy kis edzéssel hipp-hopp bitang izmai lesznek meglásd.

2013. okt. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én PREY szerint etetek, amikor váltottunk tápról nyersre nállunk is beindúlt egy fogyás. Ez főleg azért volt mert az addigi minimális zsír is átalakúlt izommá. Bevallom először meg is ilyedtem a dologtól még az is felmerűlt bennem hogy vissza állok tápra, szerencsére nem tettem. Kicsit emeltem a zsír adagot, kacsa farhát, pocolatlan kacsa zuza amin szintén van zsír heti szintem. Most gyönyörű izmos, szedett is magára, a szőre pedig csillog és selymes. Ma már nagyon nem szivesen adnék neki tápot.
2013. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
koszike nektek :)hát nemis tudom.... és ha táppal etetek,abból nem lesz baja ugye? :D Meg a másik dolog, táípot keverni hússal, sok helyen nem túl jól otletnek tartják :) Mert a táp tovább tart még átmegy rajta, még a nyers rogton, ezért nem jó keverni :) Hát ezen nagyon el kell gondolkoznom, hogy újra belevágjak e, a rendelés, az út, és a menyiség is..... és táppal, Acana....pl, sosem lenneizmos? Vagy jó kondiban jó test felépítéssel? Csak nyers húson? :)
2013. okt. 1. 13:17
 20/27 A kérdező kommentje:
meg táp mellé inkább nagy csontokat, nyers vagy fustolt-et szoktam neki adni, de mikor a Brittel etettem, íés adtam neki nyerset is, akkor gyomor problémái voltak, hányt. Tudom hogy a nyers jobb egézségesebb....de koltségesebb is, és sok mindennel is jár.....Hát meglátom, ezen még nagyon el fogok gondolkodni, nemrég tértunk le a Barfról....úgyhogy meglátom.....Ha meg nemis térek rá, akkor meg legyen olyan amilyen. Ha nem izmos, akkor nem :D Jó így is.....csak éljen :D
2013. okt. 1. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!