Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan fajta ami tetszik,...

Van olyan fajta ami tetszik, de nem tartanátok?

Figyelt kérdés
Nekem sok fajta tetszik, de csak nagyon keveset mernék bevállalni pl. a KÁJ iszonyú szép, de nem bírnék vele meg helyem sincs
2013. szept. 30. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Komondor, mert valószínűleg soha nem lenne türelmem rendezgetni a zsinórjait.
2013. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok olyan fajta van, amelyek tetszenek, de különböző okokból nem tartanám őket. Pl. a husky vagy a malamut. Nagyon szépek, okosak, de nem tudnám őket kellőképpen lefárasztani...


Tetszik az orosz-fekete terrier is nagyon, de valószínűleg a szőrzetápolása miatt nem tartanám.


és sorolhatnám....

2013. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Husky. Nagyon tetszik, gyönyörű, de soha nem tartanék.
2013. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van olyan aminek a beszerzése lenne túl nehézkes,többféle szempontból, akár anyagilag is. pl. bully kutta, catahoula bulldog. Van olyan amit nem mernék bevállalni pl. KÁJ. Nem tudnám mihez kezdjek egy pásztorkutyával, elegendő területet sem tudnék biztosítani neki és már itt megbukik a tartása. Van olyan ami külsőre tetszik, de belsőre nem pl. pit, amstaff. Nem szeretem, ha egy kutya (főleg ha az enyém) mindenkivel lepacsizik, én sem vagyok túl barátkozós, az egygazdás kutyák sokkal inkább hozzám valóak. Van olyan ami még nincs, de életem során lesz majd pl. argentin dog, dobermann.
2013. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A pásztor kutyák zöme tetszik,de nem kéne.


Illetve a tibeti és nápolyi masztiff,akik nagyon tetszenek,de szerintem nem lesz rá lehetőségem.

Tibetit talán nem is tartanék,de nápolyit még igen.Csak a kereteim szűkösek.


Illetve a mopsz.Nagyon imádom,tetszik de nem tartanék,mert tudom,mennyire meg van nyomorítva a fajta és én ezt semmilyen mértékben nem támogatnám.

De ez igaz az angol buldogok zömére is.

2013. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sippara ***** válasza:

Csehszlovák farkaskutya. Külsőre és belsőre is tetszik (már amennyire tetszhet egy fajta anélkül, hogy akár egy egyedet is ismernék), de tudom, hogy család és (legalább) két másik kutya mellett nem tudnám úgy tartani, hogy az neki minden értelemben kielégítő legyen. A mexikói kopaszban is vonz valami, de szintén nem kéne.


OFF: kispalikee, olyan jó olvasni, hogy "lassú" a roti :D

2013. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!