Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A száraz kutyatáp megtud...

A száraz kutyatáp megtud romlani, ha már kivan bontva?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 14:29
 1/4 alice_L ***** válasza:
Meg tud romlani, foleg ha nagy a levego paratartalma. De még szaraz helyen tartva is, a vitaminok és egyéb izesitok is elbomlanak elég gyorsan.
2013. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb megromlik, akkor is ha bontatlan. A zsákon rajta van, hogy meddig van a szavatossága, persze ez nem azt jelenti, hogy attól a naptól már rossz, az csak egy tájékoztató jellegű adat. De ha már fel van bontva, próbáld valahogy jól visszazárni, hogy tovább bírja, de olyankor ha sokat áll, már az íze sem az igazi.
2013. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a válaszokat.Akkor nem rendelek a tacskómnak nagyobb mennyiségű tápot,mert mire megeszi 1év :D ....
2013. szept. 30. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Szerintem is jobb lesz a kutyusnak, ha kisebb adagot veszel egyszerre. Volt már, hogy nekem is sokára fogyott el egy 15 kg-s zsák és bár a szavatossága még jó volt, de illata már szinte semmi, pedig mindig megpróbáltam jól visszazárni. Aztán felbontottam a friss zsákot és a kutyák egyből tömörültek, hogy mi ez a finom illat, ami engem is egyből megcsapott. Pedig ugyan az az eledel volt. Minden finomabb frissen. :)

2013. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!