Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dogos gazdik? Érdekelne...

Német dogos gazdik? Érdekelne pár dolog.

Figyelt kérdés
Milyen a természete ennek a kutyunak? Havonta mennyibe kerül az etetése? Gondolkodom egy ilyen eben. :)
2013. szept. 30. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetük csodálatos:) És egy 20 kilós tápra számithatsz havonta,az kb 15-20 ezer.
2013. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tápon felül ne felejtsük el az ízületvédő dolgokat,mert ezeknél a nagytestűeknél az elengedhetetlen.Jó táp is fontos,különben a dokinál végzitek.


Maga a vételár meg legalább 200 ezer ft.


Havi kaja 15-20.

Ízületvédő/erősítő olyan 5 ezer.


De ez egy nagyon átlag.Egy ekkora kutyánál folyamatosan félre kell rakni az állatorvosra,mert bármi komolyabb baja van,önmagában az altatás 10 ezer ft.Egy bármilyen műtét pedig 30-40 től indul.

2013. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A többség birkatürelmű, nyugodt, de játékos és barátságos.Megalszik a szájában a tej, és akár évekig döglene a gazdi ölében, mintha még mindig kölyök lenne. :) A világ legnagyobb ölebe.

De nagyon ki kell választani a tenyésztőt: ismerősünk vett egy sárga szukát egy közepes minőségű kennelből.A kutya habzó szájjal ront neki a többi szukának, iszonyú agresszív.És a gazdája hivatásos kiképző, tehát nem a gazda szúrta el a dolgot!Idegileg csöppet kampó a kutya, emberekkel sem olyan, mint a többi dog.

Főleg kölyökkorban csak és kizárólag a LEGJOBB, legmagasabb kategóriás csúcstápot kapja!Az ízületei méretéből adódóan érzékenyek, az emésztése szintén, nagyon hajlamos a gyomorcsavarodásra, így csak állványos tálból ehet.

Egy jó tenyésztőtől alsó hangon is 200.000-nél kezdődik egy kiskutya.Innen határ a csillagos ég. :)

2013. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó táp mellé nem kell izületvédő.
2013. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És jó tenyésztőket tudnátok javasolni?
2013. okt. 2. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:

4 kennelt néztem végig.Egyetlen egynél voltak a szűrési eredmények feltüntetve,így én őket ajánlom.Kiállítási eredmények megvannak,szűrési eredmények is,és a kutyák személy szerint nekem tetszenek is.


[link]


Még a Blue Diablo kennel kutyái is tetszettek,bár szűrési eredményeket nem találtam.De ha emailben rákérdezel,biztos válaszolnak.

2013. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!