Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmondanátok milyen fajta...

Fibbrizzo kérdése:

Megmondanátok milyen fajta lehet ez a kutyus?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 30. 23:28
1 2
 11/15 Platypus ***** válasza:

Kedves kérdező, részben szerencsés vagy, részben meg nagyon nem. Ha befogadod ezt a kutyust, akkor lesz egy különleges kutyád, amire nagyon sokan vágynak. Másrészt viszont a yorkik és a keverékeik körében borzasztóan gyakori néhány betegség, ami neked igen sokba kerülhet. Például a légcsőszűkület és a patellaficam sajnos jellemző a kétes származású yorkikra.


Ha ezt nem vállalod be, akkor vedd fel a kapcsolatot a fajtamentőkkel vagy akár menhelyekkel is. Egy ilyen jellegű kutyának elég könnyű gazdát találni, különösen ha kölyök.


Egyébként hasonlít egy ausztrál terrier kiskutyára, de mivel ez egy atomritka fajta(talán nincs is az országban), inkább csak egy ilyenre sikerült yorki keverék lesz.


[link]

2013. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Quadral ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mitől probléma hogy leírtam, hogy hol készült a kép, és hogy egy ilyen fajta csepp kutyának nem ott a helye, és hogy remélem hamarosan jobb lesz a sora.

Viszont azt sem írtam, hogy jobb sora lenne szocializálatlanul, neveletlenül, lakásba hugyozva. Egyik a nevelés, másik a tartási körülmény. Ne keverjük már a szezont a fazonnal!!

Kedves kérdező! Remélem sikerül összehaverkodnotok, és befogadnotok, vagy ha nem is tartanátok meg, akkor szerető gazdit találni neki. :)

2013. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%

Kedves DoomSynx,ha te ránézésre megállapítod,hogy ez a kutya egészséges,akkor küldök képet az enyémről is és egy szakértői értékelést szeretnék hallani tőled.

Ez az egyik.

A másik, ki mondta,hogy jobb annak a kutyának,akit te leírtál?

Mellesleg,hiába sűrítettél sok rosszat az általad leírtakba,de akkor is jobb annak a kutyának,ha pelenkára kakil,ha nem,mert legalább törődnek vele és egy ilyen kutya nem egy melléképületbe való,ahol a kép is készült.

Tehát nem az a probléma,hogy hozzáért egy szalmaszál,hanem az,hogy alapból kint van a kutyus,pedig igencsak nem kintre való,és írta a kérdező,hogy mindentől fél és morog.


Úgyhogy ez nyilvánvalóan egy nem jó állapot a kutyának,a szerinted élénk tekintet,nekem inkább rémültnek tűnik,a szőréről pedig ismét a röntgenlátásodnak köszönhetően alkothattál véleményt,mert erről a képről nagyon nehéz megállapítani.Tudtam a szőrminőséget meg nem látványra osztályozzuk,hanem tapintásra.

De lehet,hogy neked ilyen képességed is van.


Szerintem nincs túl jó bőrben a kutyus,és nyilván nem azért dobták ki,vagy csavargott el,mert az előző helyen selyempárnán aludt,vagy esetleg olyan betegsége van,amit a kedves exgazdi nem tud kezelni és inkább kidobja.


Láttunk már ilyet,nem is egyszer...és sajnos fogunk is látni.


Kedves kérdező,yorki keverék lehet a kutyus,próbáljátok megfogni és vigyétek dokihoz.Ha jönnek a mínuszok estére,nem maradhat kint!

2013. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tudjuk ,probáljuk befogni .
2013. okt. 2. 12:15
 15/15 Akiteki ***** válasza:
Próbáljátok?? 2 napja? Miért nem sikerül?
2013. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!