Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek "meghal" a kutyája az...

Akinek "meghal" a kutyája az mit érez?

Figyelt kérdés
Azzal egyet értek, hogy ha elpusztul, akkor elvesztette egy darabját, az élete egy részét és sajnálom. Ha "meghal", az nem azt jelenti, hogy emberszámba veszi, hanem azt, hogy az embereket ugyanoda sorolja, mint a háziállatait. A kutyáját többre tartja, jobban tiszteli, mint az embertársait.

2013. okt. 1. 08:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Engem teljesen hidegen hagy, hogy te mit gondolsz rólam, vagy mit mondasz a kutyáimról. Felőlem meg is gebedhetsz bele, az én életemet nem befolyásolja. És én is azt mondok amit akarok. Nem ismersz, fogalmad sincs, hogy mit gondol egy másik ember. Ahhoz meg jogod sincs hogy egyenesen meghatározd, hogy mi mit miért csinálunk (pl nekem soha eszembe sem jutott, hogy a kutyákat többre tartom, pedig nálam meghalnak. Nehogymár te most eldöntsd, hogy én mégis többre tartom őket...)

Szerinted az embereknek gondolatolvasóknak kellene lenniük, hogy kitalálják, egy vadidegen ember akit soha nem is látnak mert a neten van, milyen szóhasználatot preferál?

2013. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Áhh, szerintem te a bolond macskás vagy! Menj és kezeltesd magad:)
2013. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 zsuzsabazsa ***** válasza:
68%

Szerintem Mátyás királyról szóló igazságosságok csak mende mondák.

A kutyámat nem hasonlítanám hozzá, és ha az én kutyám elhalálozna mindenkinek úgy mondanám,hogy meghalt, és akinek ez nem tetszik az elmehet a... , mindenki tudja hova.

2013. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
71%

Úgy érzem egy kicsit be vagy szűkülve ilyen téren, Kedves Kérdező ;)

Nekem például már 4 kutyám is meghalt (és megkövezhetsz a hörcsögöm is meghalt ;D), a Nagymamám is meghalt, de ez nem azt jelenti, hogy kutyaszámba vettem volna Őt... Mindenkinek a saját lelkülete határozza meg, hogy hogy fogja fel és persze a kutyájával való viszonya (szerintem). Egyébként engem jobban megérint, ha valaki azt mondja, hogy meghalt kutyája, mintha nézem a híreket és bemondanak egy balesetet 10 sérülttel (esetleg súlyosabbat). Lehet lelketlen állatnak hívni, dehát csak emberből vagyok én is, nem?? :D (azért kaptam pár dolgot, míg eljutottam idáig :))

2013. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 klopusz ***** válasza:
55%

Na jó, akkor lovagoljunk a szavakon!

Mikor meghalt a kutyám, a tényt be kellett jelenteni az önkormányzatnál, hogy töröljék a nyilvántartásukól.


Na most csodálkozz, kedves Kérdező! Az ügyintéző, akihez fordultam, első mondatával őszinte részvétét nyilvánította.

Most akkor számodra ez is felháborító?

2013. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!