Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó ötlet? Mennyi az esély...

Ez jó ötlet? Mennyi az esély arra, hogy a menhelyek leírásai pontosak?

Figyelt kérdés
Imádom a keleti típusú kutyákat (nagy macik), de anyu miatt nem tarthatnék ilyen kutyát, mert tuti félre nevelné ezért úgy gondoltam, hogy menhelyen keresek valami ilyesmi keveréket, de úgy, hogy csak olyat ami nem annyira hasonlít viselkedésbe ezekhez a kutyákhoz. KÁJ, kau keverékeket keresek majd
2013. okt. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
tudom nem ez a válasz a kérdésedre, de miért nem te neveled akkor a kutyát? hány éves vagy?
2013. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16, de elég határozottan nevelem jelenlegi kutyámat is. Anyukám az a tipikus tutujgató típus. Ezért nem akarok kölyköt inkább egy felnőtt kutyát, mert azt nem lehet olyan könnyel elrontani. A kiskutyáknak én se tudok ellen állni
2013. okt. 2. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Na várj. Szóval már van egy kutyátok, de mivel neked a keleti típusú kutyák tetszenek, anyukád nyakába akarsz varrni egy ilyet?

Egyébként attól hogy keverék, attól még ugyan úgy kell nevelni az ilyen kutyákat. Ha azt várod el, hogy anyukád nevelje ezt a kutyát, az szerintem nem épp dicséretes dolog. Ha ő nem akarja, akkor ne erőltesd, ott van a jelenlegi kutya, azzal mi a baj?

Ha saját életet kezdesz, akkor úgyis olyan és annyi kutyád lehet amilyet és amennyit akarsz.

2013. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindketten akarjuk a kutyát. Imádom a kutyámat csak szeretnénk mellé még egyet. Tisztában vagyok vele, hogy egy keveréket is úgy kell nevelni csak, ha a menhelyen azt mondják, hogy barátságos emberrel és kutyával akkor fogadjuk csak örökbe
2013. okt. 2. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem. Ha mindketten szeretnétek, akkor semmi akadálya. Dicséretes hogy menhelyről mentetek meg egy kutyust, nem pedig szaporítónak adtok pénz játékgépezni.
2013. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!