Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az ötlet meg van, a hely is,...

Az ötlet meg van, a hely is, de az a gond honnan szerezzek pénzt! Milyen hitelt tudnék felvenni, és mekkora esély van rá ha nincs önerőm?!

Figyelt kérdés

Szerintem semennyit,de hátha van egy kis remény,sajnos mint sok mindenkinek nekem is ezen múlik a megélhetésem,mert sajnos munkahely nincsen:(

Ha tudnátok valamilyen megoldást vagy tanácsot adni azt megköszönném!


2010. máj. 11. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Személyi kölcsön

akár munkáltatói igazolás nélkül Online igénylés 5 egyszerű lépésben

regisztracio.budapestbank.hu/eloan/

2010. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%
sz*pd össze
2010. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora összegről van szó?
2010. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Munkahely nincs, akkor miből fizetnéd a hitelt? Állj be "melózni" épitkezések mindenhol vannak!

Én egyetemre járok levelezőn, mellette napi 12 órát kubikolok, most jött hozzánk egy új srác, diplomás, történelem tanár, ő is szó nélkül végzi a legkeményebb fizikai munkát.

Ne álmodozz, hogy hitel, meg nagy biznisz, fogd meg a lapátot és dolgozz!

2010. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel még a saját vállalkozás lehetőségét, de szerintem mindenképpen valami "normális" munkát keress először, akármilyet. Írták korábban az építkezést, de bármilyen fizikai munkát elvállalhatsz, azt mindig keresik. Jön a nyár, lehet menni gyümölcsöt szedni, stb. Szedd össze a pénzt az induláshoz és először csak részmunkaidőben indulj el vállalkozóként. Ha már látod, hogy működik a dolog és jövedelmező, akkor csináld csak főállásban. Különben igen nagy pofára esés várható és egy csomó pénzt el fogsz bukni, ráadásul még a bank is rád száll majd mivel nem tudod fizetni a hitelt. Ne akarj egyből milliomos lenni, senki nem a csúcsról indul és készülj fel rá, hogy nagyon kemény munka lesz. Az ötlet manapság már édes kevés
2010. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! nem az a gond,hogy nem akarok dolgozni hanem hogy NINCS HOL!!!Nem vagyok válogatos a munka területén nő létemre dolgoztam már husboltban és hegesztettem is,tehát nem büdös a munka,csak elköltöztem és ahol dolgoztam leépítés miatt elküldtek,sajnos Békés megyében nem sok munka van.Se gyümölcs szedés,se építkezés.
2010. máj. 12. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress egy gazdag pasit,aki úgymond szponzorálna:)
2010. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy keress befektetőt,aki anyagilag beszállna.Ha jó az ötleted,akkor talán van olyan akinek megérné.
2010. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!