Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem még a...

Milyen táppal etessem még a kutyámat?

Figyelt kérdés
Royal Canin tápot adtam eddig neki,míg volt munkahelyem.Most sajnos nem tehetem meg h.csak azzal etetem,de megvonni sem akarom tőlle teljesen.Milyen olcsóbb táppal keverhetném?
2009. nov. 8. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Biomill Classic
2009. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Premiere nevü kutyatápot adjuk a kutyáinknak (beagle) és eddig bevált nálunk. Olcsó is és izlik is nekik.(pedig finnyásak) Fressnapfba vesszük.

2009. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Bono táppal etetek. 75% a hústartalma és nagyon jó árban van, 6-800Ft/kg attól függ hol veszed.

2009. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
vegyél neki acanát, olcsóbb is és jobb is mint a royal
2009. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Keverheted a Royal Canint pl. Biomillel, Dog Chow-val (középkategóriás), vagy mondjuk Multifittel (alsó kategóriás, de annyira nem rossz).

Azt is lehet, hogy megtartod a Royalt, de főzöl mellé, így is olcsóbban jössz ki. Ha mostanság ez is túl drága, akkor egy olcsóbb táp+főzés.

2009. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem, ha veszel egy 18 kg-os Acanát, azzal sokkal olcsóbban kijössz.
2009. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!