Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyakaksira sima nejlon...

Ti kutyakaksira sima nejlon zacsit vagy direkt kutyapiszok zacskót használtok/vesztek?

Figyelt kérdés
Én nejlon zacskót veszek,mert van egy kisbolt nálunk 100 db zacsi 150 ft :)
2013. okt. 3. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
rendes kutyapiszok zsacsit, emrt azt betudom tenni a tégelybe. na meg nem átlátszó hanem a fekete fajtát
2013. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Sima nylon. 100 darab 160 ft. Kutyakakiszacsi- 33 db 990 ft.


Nekem nem éri meg 19szeres áron megvenni a kutyakakiszacskót:)

2013. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én is ezért veszek sima nejlon zacskót,mert jobban megéri.

Sőt két kutyám van szóval azért fogy az a zacskó :D

2013. okt. 3. 16:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én bizony gyűjtök, mert mindenhol adnak mindenhez: zöldséges, kenyeres stb.

Az én kutyám végterméke vetekszik egy újszülött macskáéval (BARF és 3 kg):)


Viszont soha nem értettem a kutyás üzletekben ki a fenének árulják aranyárban a kutyagumigyűjtőt?

2013. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy régen én is gyűjtöttem, de mióta 3 kutyám van már nem elég annyi, amennyit a boltban adnak. De van, hogy a Tescoban 2 zsömléhez 5 zacskót veszek el:D
2013. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Quadral ***** válasza:
100%
Én is gyűjtöm. Zöldséghez, gyümihez, pékáruhoz úgyis adják. Aztán mindig van nálam vagy 3 darab (biztos, ami biztos alapon) és így sem foglalnak annyi helyet, mint mondjuk az a kis műanyag csontos kakiszedő zacsi tartó :)
2013. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Tavaly és idén már ad az önkori ingyen 500 db fekete zacsit, bár baromira vékony :( A petissimon kapható zacsi szuper vastag, kaptam ajándékba :D

Szóval idén már 1000 db-ot kaptam, ismerős kutyásét is átvettem, mert fény évente egyszer sétáltatott panelból, de akkor se szedte...most kertben meg le van kerítve egy rész, csak oda járnak ki.

Plusz kaptam még pár százat másik ismerőstől, meg Argos is nyert egy valag hengeres színes zacsit...még nem is igen használtam :D Kva drága lenne újat venni, nem éri meg...sokan veszik, de sírnak, hogy nincs pénzük.

Lusták összehajtani 3 uzsis zacsit, mert kell a divatos tartó. Akkor így jártak :P

Sokszor sima átlátszót használok, ha éppen azt vágtam zsebre. De még EGYSZER SEM VETTEM :)

2013. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mi is BARF-ozunk./két 5 kg körüli kutyánk van/Azóta nekünk is jóval kevesebb a széklet.

Így kevesebb zacskóra van szükség.Bár ha azt nézzük,hogy el kell raknom a húst a fagyasztóba és ugye zacskóba rakom akkor azért használok zacskót rendesen :D


Nem értem miért olyan drágák a kutyakakis zacskók.Nem tud sokkal többet a sima nejlonnál.

2013. okt. 3. 16:16
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakakisat veszek és tartóba rakom.

Használtam régen nejlon zacsit is, de annyi kutyás cuccal tömve volt a zsebem, h úgy néztem ki, mint egy karácsonyfa.

2013. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nálunk is a beváráslások alkalmával van zacskó,bár némelyik elég nagy zacsi.Kicsi kutyáknak a végterméke elveszik a nagy zacskóban :D


Szilvi jó sok zacsid van akkor :D:D

2013. okt. 3. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!