Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatulajdonosok! Miért nem...

Kutyatulajdonosok! Miért nem lehet összeszedni a kutyapiszkot?

Figyelt kérdés
Egyeseknek derogál lehajolni érte és egy nejlonnal felszedni?Olyan undorító, a nagy kupacok otthagyva a járdák mellett, a füves területeken a házak között. Hogy lehet vki ilyen igénytelen paraszt?Más meg belelép. Nekünk kicsi kutyánk van de felszedjük utána. Lakótelepen lakunk és az itteni gazdik (többnyire) felszedik, de a házak között van egy füves terület és még a város másik feléről is idehordják a nagy kutyákat, a szart meg szépen itthagyják. Mit lehetne tenni?

2013. febr. 26. 14:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Persze,nyilván a kistestű kutyák után mindenki felszedi,a nagyokét meg otthagyják :)

Én még itt a faluban is összeszedem,de bevallom,kint a pusztákon nem.

2013. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Pl. elkezdhetnék végre büntetni a gazdikat, ha nem szedik fel a kutyájuk végtermékét. Reggel én is baromi boldog voltam, láttam egy kisebb kupacot, a kutyám ügyesen átlépett felette, majd rögtön utána egy hatalmas kupacon átgyalogolt.
2013. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Ma reggel mi is beleléptünk egybe.

Tegnap este meg összeszedtem más helyett. Oda szaratta a kutyát, ahol mi frizbizünk. Odébb sétált, mint aki jól végezte dolgát, én meg összeszedtem. Mondtam is magamnak, h jól nézünk ki, már más helyett is én szedem a sz@rt.

2013. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
De mit lehetne tenni?múltkor rászóltunk egy csajra hogy "kakilt a kutyád miért nem szeded fel?" erre flegmán lekezelően visszaszólt hogy "én nem szedem fel". Legszívesebben belevertem volna az orrát. Meg mondom a nagy dögöket idehordják szaratni, és az elefántméretű kupacok itt díszelegnek a házunk előtt, mintha a középkorban lennénk.
2013. febr. 26. 14:31
 5/38 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki ilyen,de aki mégis azzal megetetném.
2013. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nekem tetten érni közvetlen közelben még nem sikerült senkit sem. De ha sikerül, tuti megcsinálom, ha nem hajlandó felvenni, akkor felszedem én és a kezébe nyomom.
2013. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

"nagy dögöket"

Erről nem a kutya tehet.

2013. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig összeszedem, és mélységesen felháborít, hogy milyen sokan nem!

Akkor akadok ki a legjobban, amikor épp aközben lépek szarba, miközben akarom felszedni a saját kiskutyám piszkát. Hát felháborító....

Olyan azért szokott néha előfordulni, hogy a sötétben nem találom meg a terméket, akkor sajnos ott marad. De tegnap pl nem adtam fel, 3 percen keresztül kerestem, végül megtaláltam.

2013. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ezt még mindig nem büntetik!


Hatalmas bevétele lehetne az Önkormányzatoknak is. Ha egy "mezei" kutyás szól másnak, hogy légyszííí...akkor molesztálásnak veszik, de a sok ténfergő autókat büntetgető közteresek ezt is vígan bevállalhatnák, legalább nem unatkoznának és mi is kevesebb kutyagumiba lépnénk bele...


Más: sokat olvasom gazdiktól, hogy a kutyáik belelépnek a kutyagumiba. Ez érdekes, mert az én kutyám még sötétben is simán kikerüli, átugorja.

2013. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Az enyém is kikerülné, ha nem az lenne, h LÉPNI se lehet a sz@rtól....
2013. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!