Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért válaszolnak "anti-kutyás...

Miért válaszolnak "anti-kutyások" a kutya kategóriában?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy itt nagyon sok "anti" kutyás van és folyton kötegednek, hogy miért engeded be a házba a kutyát ("A kutyának kint a helye!")meg miért adsz neki rendes ételt ("A kutyának a maradék is jó!"). Nem értem, minek kell szíttani a feszültséget az ilyen hülye megjegyzésekkel... Úgy is mindenkinek a maga dolga, hogy együtt eszik/iszik/alszik a kutyájával, nem? Azt a megjegyzést utálom a legjobban, hogy koszos állatok, pedig a kutyám tisztább gy csomó embernél is szerintem... Miért nem lehet megérteni, hogy valaki attól boldog ha szerethet, gondozhat egy állatot (kutyát)?
2009. nov. 8. 17:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Mert elcseszett keserves unalmas életüket így kompenzálják, hátha valakit meggyőznek. Ebben a kategóriában nem, úgyhogy sz*r ügy.
2009. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%

Nincs kötekedés,elmondják a véleményüket,demokrácia van nem de?

Alapvetően semmi gond a homokkal,míg a sivatagban van.

A salátámban már nem szeretem.Mindennek meg van a maga helye.Ennyi.

2009. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De igen, folyton kötekednek. Nem egyszerű véleménynyílvánításról van szó, már minősítik is az embert, ha a kutyáddal alszol, vagy ha a lakásodban él. Ha már enni is adsz neki, akkor te már egyenesen egy balfék vagy... Ezt olvasni minden kutyás kérdés alatt. Nem értem, úgy sem tudnak "megtérítani" és senki kedvéért nem fogom kitenni a akertbe a kutyám, akkor minek tépik itt egy csomóan a szájukat... Ha meg nem tudnak meggyőzni, hogy mekkora balfa*sz vagyok, amiért szeretem a kutyám, egyből kezdődik a másik sértegetése.
2009. nov. 8. 17:53
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

"a másik sértegetése"


A segg és a tirpák nem a "kutyás oldalról" jött a pisilős kérdésnél?

2009. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
32%
A kutyások miért foglalkoznak egyáltalán az "anti-kutyások"véleményével,ha nem érdekli őket?
2009. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindjárt megnézem. Mindesetre, ha te vagy az, aki szerint a másik igénytelen, mert westie-vel alszik, nem pedig a párjával, akkor pont rólad van szó kedves válaszoló... Szerintem hamár ahogy te írtad demokrácia van, akkor legyen annyi jogom, hohy eldöntöm, kivel akarok aludni. Amúgy nem én vagyok az, akivel ott "veszekedésbe" bonyolódtál, de a ti hozzállásotokról jutott eszembe a kérdés. Az első 10-15 válasz, csak abból állt, hogy a kutyának nem a házban van a helye. Miközben a kérdés az volt, hogy miért pisilt be a kutya... Na ennyit a hasznos válaszokról. Aztán amikor válaszolt egy normális ember, hogy ő a kutyájával alszik, rögtön neki esett valaki (vagy te, nem tudom), hogy ez milyen igénytelenség. Szíve joga mindenkinek, hogy kivel alszik nem? Aztán már én sem csodálkozom, hogy ki húzták a westie-s válaszolónál a gyufát.
2009. nov. 8. 18:10
 7/31 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok foglalkozni a véleményükkel. Felteszek egy kérdést. Mit tudom én monduj azt, hogy hogy szoktassam a kutyát rá, hogy ne jöjjön fel a kanapéra. Milyen választ kapok? Azt, hogy a kutyának a kertben a helye meg ilyenek. Hasznos válasz: nuku. Akkor kénytelen vagyok velük foglalkozni. Ha ők nem foglalkoznak majd velem és hogy haszontalan válaszokkal szekáljanak, akko én sem fogalkozom majd velük. Miért akarnak minket megtéríteni?
2009. nov. 8. 18:12
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
sza*rd le őket..egy kutya többet ér náluk..a kutyámnak adnék enni, nem nekik;)
2009. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%
Én vagyok a westies, nem a kedves kérdező. Igen nagyon kihúzták a gyufát, mert se nem a kérdésre válaszoltak, se nem értem mit keresnek a kategóriában. Valóban nem kellett volna ezeket a szavakat használni, de ne legyen már mindenki olyan álszent hogy a legcsúnyább kimondott a szava a franc volt... Egyetemre járok, végzős vagyok ahogy a párom is, a Bosh-nál dolgozom, tiszta rendezett körülmények között élek a szüleimmel, akik mérnökök. Nem hiszem, hogy jogos volt a leugatás:), de nem vagyok képes higgadtan ilyenekkel szembe szállni.
2009. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Higadtan én sem tudok ilyenekkel beszélni sajnos. Amikor felteszek egy kérdést és nem elég hogy hasztalan válaszokat kapok, de a századik kioktató válasznál már az agyam eldobom. És igen velem is elszalad a ló és trágár szavakkal illetek másokat, de miért is ne tenném? Ha mindenki off-ol, akkor nekem is van jogom megvédeni magamat és trágár szavak írni.
2009. nov. 8. 19:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!