Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Udvari tartásra milyen kistest...

Udvari tartásra milyen kistestű kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Gyerekszerető is legyen, 4 éves kisgyerek mellé.
2013. okt. 4. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Puli, pumi, mudi tartozik azok közé a kistestűek közé, akiket lehet kint tartani. Ha szobacirkáló méretűre gondolsz, az nem való kertbe.
2013. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak udvari és egyáltalán nem mehet be, akkor semmilyet, sajnálom.
2013. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

semmilyet a kistestű kutyák nem valóak kint tartásra!!!

amit első írt puli,pumi ők bírják a kint létet.

2013. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ugye, én is úgy gondolom, hogy nincs. Puli fajtát meg én nem szeretnék.

A férjem Havanese-re gondolt, és hogy fűthető házba ellenne, mert egy ismerősünknek is így van tartva. De tartok attól, hogy ez csak beetetés és a végén úgyis szobakutya lenne belőle.

2013. okt. 4. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy épp nem hal meg egy fűthető házban, de milyen élet az....
2013. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Havanese-t??? :O Úristen szegény kutyának jó szar élete lenne.

Társasági kutyák!Az ember társaságában érzik jól magukat!


Nekem is van és nagyon embercentrikusak,egyszerűen lelkileg nem bírná a kutya.Az ismerősödék meg egy idióták ne is haragudj.

Nem tudom miért zavarna ha bent lenne, nem hullik a szőre,még kutyaszaga sincs a legjobbak lakásba.

Arról nem is beszélve,hogy a szőre tönkre megy.Ja meg tenyésztő kinti tartásra nem fog nektek Havanese-t adni!!!!

Inkább ne legyen kutyátok !

2013. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Te mi a fenének akarsz kutyát, ha nem akarod, h a közeledben legyen? Vegyél egy kertitörpét, az kistestű és kint lehet a kertben!
2013. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

A gyerekszerető családi kutya az azért családi kutya, mert a családban a helye, igényli az emberi társaságot. Úgy nem megy, hogy amikor kell kutya, akkor legyen tökéletes, de amikor nem, akkor álljon félre, jógjon a szögre akasztva csendben.

Inkább menjetek el akkor egy állatmenhelyre önkéntesnek, hétvégente járjatok el kutyát sétáltatni, jobb lesz mindenkinek.

2013. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele mivel jár egy kutya tartás, nem kertem kioktatast senkitől, nem is ez volt a kérdés. Kutyát sem en akarok, hanem a család többi tagja, de pontot teszek a végére, ha nincs mód a kinti tartásra, akkor nem lesz kutya.
2013. okt. 4. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!