Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta lenne az...

Milyen kutyafajta lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Tavasszal lehet egy kutyám csak nem tudom hogy milyen fajta legyen. Én egy középmagasat szertnék, ami barátságos és játékos, kertes házban lakunk úgyhogy a mozgásigényével nem lenne probléma. Előre is köszi! 13/L
2013. okt. 6. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben valamilyen padlócirkálót vennék, aki sok időt tölthet veletek, kisebb általában a mozgásigényük, mint a közepes termet kutyáknak, ettől függetlenül nekik is jár a napi séta.
2013. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Napi 2-3 óra elég lesz. Aki azt magyarázza, hogy ennél több kell annak nincs munkahelye, vagy családja? Esetleg időnyerőt használ? Vagy tegyük fel, hogy a kérdező kivesz egy kutyát valamelyik menhelyről. Már azzal is sokkal jobb élete lenne szerencsétlen kutyának ha naponta elvinné valaki egy 30-45 perces sétára, normális kaját adna neki és megszeretgetné egy kicsit. Szerinted ez állatkínzással ér fel, szerintem meg tök jó, hogy végre otthona lett a kutyusnak.


Amúgy a szüleid gondját viselnék szívesen, amikor egyetemre mész?

A másik: Amikor olyat látsz, hogy golden retriver 20.000 forint, akkor kérlek, ne vedd meg. Keress rá itt az oldalon arra, hogy mi a szaporító és akkor képben leszel ezzel. Akkor már inkább ments meg egy kutyust menhelyről.

2013. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja és ha fajtatiszta kutyát akarsz törzskönyvvel, akkor azt már el kéne kezdeni nézegetni. A tenyésztőkkel általában előre fel kell venni a kapcsolatot és lefoglalni egy kölyköt. Csak ennek az ára olyan 100 ezer, ezért is ajánlottam a menhelyet, ahol bármilyen korú, méretű, vérmérsékletű keveréket kaphatsz, ha meg fajtatisztát akarsz, akkor a fajtamentőknél azt is lehet. (csak meg kell guglizni, hogy xy fajtamentés, xy=akármilyen fajta ami megtetszik.)
2013. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!