Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már úgy nézett ki szobatiszta...

Már úgy nézett ki szobatiszta a 6hónapos kutyám. Az utóbbi 3-4 napban viszont bekakil délelőtt 9 körül. Nem értem az egészet, mert reggel 5.30 körül lemegyünk és és elvégzi a dolgát. Eddig nem volt ilyen gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


az én kutyám is egészen amig jó idö volt szobatiszta volt...most mióta hideg van ha le is viszem idöbe sétálni egyszerűen nem pisil nem kakil kint...még akkor se ha másfél órát vagyok lent vele,viszont amint bejövünk a lakásba rögtön könnyít magán.ezért mi újra tettünk le neki kutyapelust és próbáljuk kiszoktatni...

Te is próbáld újra szobatisztaságra nevelni és ne ess kétségbe a barátnőm kutyája már 2.5 éves és neki is pár hónappal ezelőtt újra elkezdett bekakilgatni reggelente pedig ö is szobatiszta volt és volt hogy akár 4-5 órát kibírt előtte :)

csak türelemmel! nem dől össze a világ ha néha bekakil vagy bepisil! :)

2009. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,de az enyém kint is elvégzi,nem szokott ilyen sűrűen kakilni
2009. nov. 9. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod rola ,hogy reggel 9 ora korul urít a kutyus akkor elotte vidd le,és majd megszokja. A fiatal kutyák csaknem minden étkezés vagy ébredés után urítenek. Idoben ki kell vinni és megszokja.
2009. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát vidd le mondjuk 5.30kor és ha 9 körül szokott kakilni akkor vidd le egy kicsit előtte.Hasznos lehet ha felállítasz ilyen időbeosztást és akkor a kutyus is meg fogja szokni.Itt egy példa:először leviszed 5.30 kor aztán 8.30 kor is és még 11.30 kor,délután 2kor,délután fél 5kor stb.

Ha ezt alkalmazod a kutya is megszokja és nem fog "baleset" történni a házban.

2009. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!