Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyus ivartalanításának...

Szuka kutyus ivartalanításának lettek valakinél kellemetlen következményei?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretném elvinni a másfél éves kutyámat ivartalaníttatni, de kicsit féltem a műtéttől, negatív következményeitől, ha vannak ilyenek.

Másik kérdésem pedig az lenne, hogy a székesfehérvári Alpha-Vet Állatkórházzal kapcsolatban mik a tapasztalatok?

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. okt. 7. 14:04
 1/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha szobában tartod, figyelj, hogy műtét után első napokban ne erőltesse meg magát...ne ugráljon az ágyra-fotelba, ne lépcsőzzön sokat (max pár lépcsőfok). Ezen kívül nem lesz gond:)
2013. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy a legjobb tüzelés után 4 hónappal ivartalanítani, mert olyankor a legkisebb az esélye, hogy vizelettartási problémái lesznek (tenyésztő és állatorvos is az illető, akitől tudom).
2013. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, hasznos tanácsokat kaptam! Remélem nem lesz gond...
2013. okt. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!