Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám csak fekszik (? )

Cannibal kérdése:

A kutyám csak fekszik (? )

Figyelt kérdés
Hali.Tegnap mentettem ki 1 romos házból 1 kis kóbor kutyust aki alig tudott lábraállni mert olyan vékony volt....gondolom életébe nem látott ételt.Megfürdettem a tegnap és ugy döntöttem megtartom . Lényegre térve lehet valami baja?eGÉSZ NAP NAGGYÁBÓL CSAK FEKSZIK és ül.Bocs CapsLock. Lehet hogy azért mert még kicsi?

2013. okt. 7. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gyenge kutyát,semmiképpen sem raknék ki!

Jobb lenne inkább ha bent lenne,majd tavasszal kiszoktatod ha annyira nem akarod,hogy bent legyen.De ha valóban vékony több hónap mire jó kondiban lesz.Egy vékony beteg kutya nagyon hamar átfagyhat.Hiába jól bélelt a kutyaház.

2013. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Hovarju ***** válasza:
100%

Minél előbb mutasd meg egy állatorvosnak. Ő fog tudni szakszerű segítséget adni neked. Szüksége lesz oltásokra és féreghajtásra is.

Amíg nem szedi össze magát és nem erősödik meg ne tedd ki az udvarra. Könnyen megfázhat. Ha nem akarod beengedni a házba, akkor valami fűthető helyre (garázsba) rakd.

Ha megteheted legalább tavaszig tartsd magad mellett. A kötődésnek is jót fog tenni és szüksége lesz rád,amíg megerősödik.


Sok boldogságot a kutyushoz.

Írd majd meg mit mondott az állatorvos.

2013. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!