Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben más a husky és a malamut...

Miben más a husky és a malamut? Főként a természetére vonatkozóan.

Figyelt kérdés
Vicceskéknek: tudom, hogy a fajtájában, és a leírásában is, úgyhogy nem szükséges ilyen válaszokkal erőlködni.
2013. okt. 9. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

A malamut tapasztalatom szerint kissé könnyebb eset, és kevésbé pörgősebb, mint a husky, de mindkettő nagyon makacs, és nagy mozgásigényűek. A mala inkább egy nagy mackó.

De kezdőnek egyiket sem ajánlanám.

2013. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva gondolom: szerintem a malamut kicsit nehezebb eset, mint a husky.


Szerintem a malamut sokkal szabadabb természetű, mint a husky. Ugyanakkor ő inkább fizikai fárasztást igényel jobban, a husky meg mentális fárasztást is.


Ezen kívül ugye abban, hogy két különböző fajtáról beszélünk :)

2013. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fannybaba8 ***** válasza:
Nem ajánlanám első kutyának! Szerintem tapasztaltabb gazdiknak való. makacsak de elég jó sportos kutyák de itt ne az agilityt, frizbit értsd inkább a canicross meg hasonlók. Szerintem a Malamuttal kicsit nehezebb...
2013. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!