Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS mit tegyek?

SOS mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, júniusban vettem. Ahogy lehet, tanítgatom, nyáron végig vele voltam, meg minden, és ugye szeptemberrel együtt jár a suli... és amíg én nem vagyok otthon, a kutya rendetlenkedik... széttépi a virágokat, a nagymamám pedig odáig van, hogy a kutya rendetlenkedik. én teljesen tanácstalan vagyok, mert nem tudom, hogy tanítsam meg a kutyát a jelenlétem nélkül arra, hogy ne tépje szét a virágokat. a nagymamám tagadja, de a kutyáról ordít hogy amikor rosszat csinál akkor a nagymamám megveri. azt mondták, ha nem oldom meg, akkor a kutya megy a háztól. anya és én próbálunk védekezni mama furfangjai ellen, de én már sírásig stresszeltem magam azon, hogy nem akarom elveszíteni a kutyámat. mit tegyek? van valami módszer arra, hogyan tanítsam meg a kutyámat arra, hogy ne tépje szét a virágokat?

#kutya #foglalkozás #szemét #kutyatartás #virágok. remélemkitépiazösszesetéseltűnnekvégre
2013. okt. 9. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne előtte vinni,hogy ne a suli alatt kertészkedjen.Van karóra is a világon,ha nincs mobilod,időnként ránézel.
2013. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
van, de egyszerűen nálam ez nem működik. rá fogok állni egy pár nap alatt biztos, ha gyakorlok, de én még a suliból is késnék hogy ne veszítsem el őt.
2013. okt. 9. 22:21
 13/14 anonim válasza:

Bakker...azért ne élből a kifogásokat keresd már!

Egy kutya nem csak móka, meg kacagás...a nagyi olyan, amilyen, deha te se erőlteted magad meg érte, akkor eleve mi a fenének kellett?

Feküdj le korán, kb. este 8-9 fele...a sulidba gondolom kb. 7-8 felé kell beérned, azaz, ha korán lefekszel, akkor reggel szépen felkelsz min. 5-kor, felébredsz, elkészülsz, és viszed a kutyát fárasztani bő egy órára! Órádat szépen beállítod ébredéskor is, és séta alatt is úgy, h még véletlen se késs el a sulidból!!!

2013. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én értem, és meg is csinálom, de egyelőre nem volt rá lehetőségem...
2013. okt. 10. 16:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!