Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy változás lesz ez a...

Nagy változás lesz ez a kutyáinknak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval ha úgy kezdjük nyár óta nincs munkám így jó részt itthon voltam velük,6-7 óránál tovább egyedül nem voltak.

Én úgy vittem le őket,hogy reggel 8-9 között, délután 2-3 között este 18:30-20:00 óra között.

Úgy néz ki jövőhéten munkába állok ha minden jól megy.

Reggel fél 8kor elkell,hogy jöjjek és 16:45-17:00 érek majd haza.

Húgom ha délelőttös akkor fél 4-re haza ér,akkor letudja őket vinni.Ha délutános akkor csak este jön.Ilyenkor 16:45-17 óra (ahogy haza érek) lesznek lent.

Reggel 6-7 óra között lesznek lent valószínű.


Nem tudom,hogy ez így mekkora változás lenne a számukra,mert eddig azért alig voltak egyedül,meg 6-7 óránál tovább nem kellett tartogatniuk :/

Hozzá fognak szokni?


egy fiatal és egy idős kutyáról van szó


2013. okt. 9. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg fogják szokni az új napirendet, ez biztos. Az már más kérdés, hogy a pisit hogy fogják bírni tartani, mert ugye egy fiatal kutya nem tudja túl sokáig, egy idős meg megint nem. Meg kell próbálni, aztán meglátjátok. Ha nem bírják, akkor meg kitaláltok valamit.
2013. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fiatal 2,5 éves és kibírná,mert amikor sétálunk sosem az elején végzi el dolgát.Az idős kutyám most se nagyon bírja ki inkontenenciája van,neki újságot rakunk le,arra megy 1 pisi mindig fogad.De leginkább az egyedüllét aggaszt az idős kutyus annyira ragaszkodó.Nincs más választásom nagyon rég munkát keresek már örülök is hogy lett.
2013. okt. 9. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Az inkontinenciára szed gyógyszert az idősebb ?
2013. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem. Van rá gyógyszer?? :O nem tudtam :(
2013. okt. 9. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!