Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a kutyám állandóan verebeket eszik?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kutyám, mindig kap enni rendesen, de rendszeresen eszi a verebeket. Minap épp ismét ezt tette, én meg úgy sajnáltam szegény verebet mert még mozgott. Gondolom erről nem lehet leszoktatni. Van valakinek ilyen tapasztalata?

2013. okt. 10. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ne engedd fel a fára, hogy ne tudja elkapni a verebeket
2013. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
Már miért ne lehetne leszoktatni? Rászólni, más tevékenységet adni neki, foglalkozni vele próbáltál már?
2013. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vadászkutyáknak megvannak ezek a szokásaik, én is sajnáltam volna a verebet, máskor hogy ha nagyon sajnálod,akkor öld meg szegényt, ne szenvedjen :/
2013. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Le lehet szoktatni!

Nevelés kérdése minden.

2013. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ösztönös, és teljesen normális. Macskák is csinálják, egeret és madarat fognak még akkor is, ha nem éhesek. Próbáld meg megértetni vele, hogy nem szabad. Szidd meg, amikor nála van, hogy tudja, neked nem tetszik. De soha ne bántsd érte testileg.
2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólásokat. :)

Üzenem: van vele foglalkozva, de mivel aludni is szoktam és dolgozni, éjjel-nappal nem tudom őt sasolni.

2013. okt. 10. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. A veréb tud repülni, a kutya nem annyira.
2013. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

A kutyám valóban nem tud repülni, legalább is nem tudok róla.

Nem figyeltem még, hogy kapja el, de elég valószínű, hogy gyorsabbak a reflexei, mint a verébnek és egy óvatlan pillanatban elkapja. Mellesleg a macskák sem tudnak repülni és mégis madarakra is vadásznak.

2013. okt. 31. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!