Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon kapható boerboel?

Magyarországon kapható boerboel?

Figyelt kérdés
Se pénzem, se helyem, csak kíváncsi vagyok. :)

2013. okt. 11. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy igen. Van egy Tirex nevű kennel.
2013. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én nem vennék innen, inkább külföld.

2013. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó.Miért nem vennél?
2013. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, nekem sem tetszenek a kutyáik.Külföldi kennelekben hatalmas fejű, robosztus, kiváló vitalitású kutyákat láttam.Ennél a magyar kennelnél valahogy kisebbek a kutyák, nem olyan lélegzetelállítóak.Náluk nem éreztem azt a hideg borzongást a tarkómon, mint amikor meglátok egy igazán "macsó", elképesztő példányt. :)
2013. okt. 11. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Illetve igen, de én azoktól nem vennék. Normális, igazi boerboel az országban nem kapható.
2013. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez nem így van, sőt a hozzászólás írásakor sem volt igaz. A Tirex kutyák tényleg nem szépek és szinte mind diszpláziás. Nézd meg a Szebek Boerboel kennel kutyáit. A legmagasabb minőséget képviselik!
2015. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A kérdés óta azért, nem kevés idő telt el...

Igen, kapható Magyarországon Boerboel.

A Szebek kennelben különböző külföldi kutyák vannak, nagyon jó minőségben.

Nem olcsó,de nem futószalagon gyártja a kiskutyákat.

Hozzám egy Tirex vonalú kutya került, szerintem diszplaziás is, de én csak örökbefogadtam 4 és fél évesen.

2016. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!