Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen következményekkel jár,...

Milyen következményekkel jár, ha a kutyámat nem 8, hanem hat hetesen vettük el az anyukájától?

Figyelt kérdés
Mire nevelte volna az anyuka abban a 2 hétben?

2013. okt. 11. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

soha a büdös életben nem ütnék meg egy kutyát, te szerencsétlen...

nekem is van, 9 éves, jól nevelt és imádom

2013. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%
ha értesz hozzá akkor semmi gond nem lesz. jobban fog kötődni hozzád ha jól csinálod:) én munkakutyákkal foglalkoztam sokáig és ehhez ragaszkodtam mindig hogy LEGKÉSŐBB 6 hetesen de inkább 5 elhozhassam a kölyköt. a földön aludtam velük, és a számból kínáltam az ételt a kutyának. a csodájára jártak még a kutyaiskolában is hogy milyen engedelmesek:)Ha ilyenekre nem hajlandó valaki akkor jobb a szuka alatt hagyni még egy pár hétig. bár akkor már nem lesz tökéletes az összhang, úgy értem minél tovább van az anyjával úgy csökkennek az esélyek. amikor az oltások megvannak, irány a kutyák közé, nem kell félteni, hagy gyömöszöljék meg a kicsit. ott majd megtanulja amit kell.
2013. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!