Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg kutyámnak,...

Mickeymouse001 kérdése:

Hogyan tanítsam meg kutyámnak, hogy ne húzzon?

Figyelt kérdés
Egy beagle-pointer keverék kutyusról van szó...úgyhogy vadászkutya,de nem tudom,ettel össze füg-e ez a kettő

2013. okt. 12. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyébként, ismertem olyan "tenyésztőt" aki ehhez hülye volt, túl 10 évnyi kutyázáson. Igaz, engedelmesek voltak a kutyái, mert parancsolgatással is el lehet jutni valameddig. De az szerintem nem az igazi...
2013. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Engem nem kell oktatni! :) Ha a kutyámnak azt mondom BANG! tetszhalottat játszik, ha azt mondom csapj bele egyikkel másikkal akkor belecsap a kezembe a mancsával, pórázon meg ritkán sétáltatom és ha azt mondom neki MARADJ! esze ágában sincs elmenni mellőlem! Úgyhogy szerintem nem engem kell oktatni a kutyanevelésről! Inkább olvass utána a dolgoknak!
2013. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszoltam. Ha magadra vetted, arról nem én tehetek. Írtam, ha visszaolvasol, hogy kezdő kutyás vagyok, és hogy én mit tapasztaltam. Nem egyből azzal kezdtem, hogy mennyire profi vagyok, mert apám tenyésztő. És nem én írtam Caps Lockkal kisregényt sem.


Szóval elnézést, hogy más is megszólalhat itt a fórumban nem csak te. :D

2013. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Salx Narval ***** válasza:
Kedves 4: hozzászóló! Nem szoktam baromságokat írni és pláne nem ajánlok másoknak olyan dolgokat ami nálam sem működött. Az, hogy te 4 hónapig szerencsétlenkedtél az nem a módszer hibája elhiheted, mondjuk a tiéd sem, mert vannak kutyák akiknél egy másik módszer célravezetőbb, ezt kellett volna hamarabb felismerned. Egyébként nem én találtam ki, hanem profi oktatók és azt sem mondtam, hogy ez az egyetlen módszer van, de,hogy az esetek többségében működik az tuti.
2013. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tanulj meg olvasni!! Apám nem tenyésztő hanem kutyakiképző volt, nem mindegy! ;) Sok sikert remélem a kutyád megtanulja magától a dolgokat! Az életedre vonatkozóan pedig azt üzenem: Nézz körül a saját házad táján!
2013. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én úgy hallottam azt kell ilyenkor csinálni, ha mentek és húz fordulj meg és indulj a másik irányba. Sose menj arra amerre húz tehát ő akar.
2014. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!