Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharagudott rám a kutyám?

Megharagudott rám a kutyám?

Figyelt kérdés
A napokban nagyon beteg volt a kutyám. Engem tekint falkavezérnek. Sajnos az állatorvos olyan idöpontot mondott amikor én dolgoztam, nem tudtam elmenni vele. Az élettársam vitte el. Vissza kellett vinni, de olyan idöpontban amikor szintèn dolgoztam. Élettársam vitte el akkor is. Azóta fura lett a kutyám velem.Olyan "távolságtartó". Lehetséges hogy megharagudott rám?
2013. okt. 12. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Náluk ez nem így játszódik le. Egyszerűen "csak" beteg és szerintem attól lett másabb.
2013. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kutya nem haragszik meg.Nem ember.Nincs nála sértődés se,sem depresszió.Ezek emberi tulajdonságok.


A kutya csak beteg és ennek köszönhető az állapota.Vagy a dokinál érte rossz élmény.


Én 1 hónapja nem láttam a kutyámat,mert haza kellett költöznöm egy időre a szüleimhez betegségük miatt ápolni őket.Páromnál maradt a kutyám,és ugyanúgy örül meg falkavezérnek tekint,mint előtte.Nem ezen múlik.

2013. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
hát én nem tudom minek nevezzem de szerintem van a kutyáknál megsértődés vagy valami ahhoz hasonló ( majd valaki megmondja ) kutyás társasággal régen összejöttünk a kutyámra egyik haverom kutyája rámorrant , és a kutyám fogta magát és ott hagyta őket és lefeküdt tőlük egy 50 méterrel pedig addig aktívan játszott ő is.
2013. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
A másik kutya rendre intette,nem megsértődött,hanem behódolt.Ennyi történt utolsó.
2013. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!