Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kutyát, de utálok...

Szeretnék kutyát, de utálok kutya sz**t szedni! Hogy lehetne így kutyám?

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok a kutya piszoktól! De minden más amit a kutyával kapcsolatos jó!

Hogy lehetne így kutyám?



2013. okt. 13. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2013. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Rádolgozol a kutyapiszok elviselésére és máris lehet kutyád.
2013. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha kertes házban laksz felőlem annyi sz.rt kerülgethetsz a kaputol az ajtóig amennyit nem szégyelsz. Viszont ha utcai séta van és nem szeded össze csak velem ne hozzon össze az ég,mert ha az én felhivásomra nem szeded fel képes vagyok hozzád vágni...ahogy egy kronikus sz.rt nem szedöhoz már megtettem. Igy kell szószerint sz.rral.dobálozni! XD
2013. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni. Én is undorodtam tőle, de már semmi bajom nincs vele. Én úgy csináltam, hogy vissza tartottam a levegőt és amíg ki nem dobtam addig nem vettem levegőt. Miután kidobtam kézfertőtlenítővel bekentem a kezem
2013. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy össze kell szedni?
2013. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ettől én is undorodtam, de kb 1 nap alatt elmúlt. Hidd el, nagyon gyorsan megszokod. És amúgy sem kézzel kell szeded, hanem zacsival, még a szagát sem fogod érezni. :)
2013. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A kertben, utcán még elmegy, mert fúj a szél, elviselhető, de ha a lakásba piszkít be? :S

Ott elkezd terjengeni a szag, és szellőztetés közben is érezhető lesz!

2013. okt. 13. 14:58
 8/18 anonim válasza:
12%
Egyszerű, ne vidd be a kutyát.
2013. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lakásba csak kölyökként fordulhat ilyen elő. De ha ez tényleg ennyire taszít, fogadj be egy felnőtt, szobatizsta kutyát.
2013. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

"Az utcán még elmegy"

Az ilyen parasztok hagyják teleszarva az utcát, míg a belvárosba jártam suliba a mellékutcákban folyamatosan a kutyaszart kellett szkenneljem, hogy ne lépjek bele.

2013. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!