Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezen helyek közül, hol jó...

Ezen helyek közül, hol jó kutyával lenni?

Figyelt kérdés

Felsorolok pár helyet, amit meg tudnánk közelíteni tömegközlekedéssel a kutyámmal. Nem jártam még soha a környéken, ezért kérdezem, akik ismerősek, melyiket ajánlanák túrához?


Sashegy

Kis svábhegy

Vérmező


Bármi más nagyon bejövős hely is érdekel. V. kerületből indulnánk, tömegközlekedéssel. Ezért, nagyon sok átszállás, vagy túl messze eső helyek sajnos problémásak.

Gellért hegyen is szeretünk, az még közel is van. Csak jó lenne valami változatosság. :)



#t43q4g3
2013. okt. 13. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Vérmezőn sok a kutyás, de Margit-sziget sincs messze tőletek.
2013. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs, de én inkább vadregényesebb,kirándulósabb helyet szeretnék. Gellért hegy gyönyörű így ősszel, lehet fel le menni a hegyen, átvágni akár az úttalan részeken :) Szóval ember által "érintetlen" helyekre lennék kíváncsi.
2013. okt. 13. 20:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nincs kocsink, az nagyban leegyszerűsítené a dolgot. Egyik kedvenc programom, kirándulni a kutyussa. :D
2013. okt. 13. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
A Sas-hegy természetvédelmi terület, csak vezetővel látogatható, az ösvényről nem szabad letérni. Ha be is lehet vinni kutyát, tuti, hogy csak pórázon.
2013. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2013. okt. 13. 23:45
 6/10 anonim ***** válasza:
a Tabán is megközelíthető akkor, az is valamelyest vadregényes és sok a kutyás, illetve a Városliget, ott is sok a kutyás és igen nagy.
2013. okt. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tabán, google képek alapján ígéretes. meg fogjuk nézni, köszi! csak pesti oldalt ismerem, nemrég költöztünk ide. de budai oldal sokkal zöldebb. :)
2013. okt. 14. 02:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Normafa? A délitől indul közvetlen busz. Elég nagy kirándulóhely, turista útvonalakkal :)
2013. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hovarju ***** válasza:
Én is a Normafát ajánlom. BKV-val könnyem megközelíthető és remek túrahely, kutyának, gazdának.
2013. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
Vasárnap voltunk a Normafánál. Gyönyörű minden, tele a lehullott levelekkel. A kutyám is nagyon élvezte. Csak meg kellett beszélnem vele, hogy a vadgesztenye nem ehető.
2013. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!