Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legprofibb rendelő...

Melyik a legprofibb rendelő Budapesten, ahol a legnormálisabb módon végeznek ivartalanítást?

Figyelt kérdés

Annyit tudok egyenlőre, hogy ha nem muszáj, nem távolíttatnám el a méhet. Csak amit feltétlenül szükséges.

Hallottam "kulcslyuk" módszerről, stb.

Tudnátok ezzel kapcsolatban felvilágosítást adni?

Rá fogok keresni mindenre amit írtok, és utánajárok a dolgoknak alaposan.


Egészen pontosan tények érdekelnek magával a műtéttel kapcsolatban. Minél kisebb stressznek szeretném kitenni a kutyám (szuka) és minél simább, fájdalommentes felépülést várok el.



2013. okt. 13. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha már műtteted, akkor az a legjobb, ha minden el van távolitva. Én az ivarérés utáni ivartalanitást pártolom. Valamint nem az akciókat nézném, hanem ahhoz az orvoshoz vinném, akiben maradéktalanul megbizom. Még a szukák is meglepően könnyen viselik a műtétet, hamar regenerálódnak.
2013. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mint írtam, csak petefészket távolíttatjuk el.

Nem az akciókat néztem, hanem a kérdés ez volt:

Melyik a legprofibb, legkorszerűbb rendelő budapesten?


Nem azért csak petefészket, mert az gondolom, hogy az olcsóbb, hanem feleslegesnek tartom, hogy több szervét eltávolítsák, mint amennyi szükséges. Én ebben hiszek.

Remélem lesz válasz a kérdésemre. :)

2013. okt. 13. 22:48
 3/16 A kérdező kommentje:
Belvárosi Állatorvosi rendelő, valaki volt esetleg ott, műtéten? Azt tudom, hogy a dokik jó fejek, és tényleg szeretik az állatokat, legjobb tudásuk szerint látják el őket. Érdekelnének tapasztalatok ilyen téren is.
2013. okt. 13. 22:56
 4/16 A kérdező kommentje:

Abban viszont egyet értünk, kedves első, hogy mindenképp megvárom az első tüzelést, (vagy még többet) illetve míg teljesen kifejlődik a kutya. Annál hamarabb semmiképp nem végeztetnék ilyen beavatkozást, az ő érdekében.


És tényleg nem az olcsóság számít, hanem a hozzáértés, tapasztalat, profizmus, megbízhatóság.


Igazából meg sem csináltatnám a műtétet. Viszont a kutyám nehezen bírna ki heteket csak pórázon, kutyás társaság nélkül "elszeparálva". Ezért döntök műtét mellett, majd a jövőben.

2013. okt. 14. 04:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Nállam ők a favoritok profizmusban [link] A méh eltávolítását gondold át, beszélj erről a dokival is. A benmaradt méh a későbbiekben betegégek forrása lehet, legrosszabb esetben el is rákosodhat.
2013. okt. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy Budapestet kérdezted, én mégis irok egy "vidéki" rendelőt:) DR. Siver László Érd. Évek őta csak őt engedem a kutyáimhoz nyulni, pár hónapja a 9 éves szukámat ivartalanitotta, folyamatos csendes tüzelés miatt. 10 órakor volt a műtét, délután már labdázni akart kimenni a kutya:))))
2013. okt. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokan dr Makai Pétert ajánlották, a 16. kerületben praktizál a Minivet rendelőben. Mi hozzá fogunk menni.
2013. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szlovák út, Minivet, Makai dr, ahogy az előző is mondta.
2013. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a Makai egy profi orvos, és szebész, de mióta a menhelyeknek futószalagon végzi az ivartalanitást, eléggé szétszórt lett.
2013. okt. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor Makai, szabi után, esetleg ivartalanítási holtszezonban, ha létezik olyan. :-)
2013. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!