Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini csivi? Vettünk a gyerekek...

Mini csivi? Vettünk a gyerekeknek egy 4 hónapos mini csivit. A szobatisztaságra mit javasoltok? Annyira kicsi, hogy nincs rávaló hám, még a rágcsálóhám is nagy neki.

Figyelt kérdés
Az utcára nagyon a szüleit sem hordták. Az állatorvos is mondta hogy nem igazán lehet kivinni a méretei miatt, mert nagyon könnyen megfázik, beteg lehet. Tanuljuk az egyéb dolgokat, de a wc-zés az ahol ràjön. Itthon vagyok egész nap vele. Több helyre raktam le neki újságpapírt, hogy majd később talán egy helyen is elég lesz, de arra sem akar rámenni. :) kíméljenek az olyan válaszadók hogy márpedig le kell vinni. Nem az első kutyám, csak vele nem értek szót.
2013. okt. 14. 09:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%
És akkor a mai Darwin díjat is ki lehet osztani....
2013. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Akiteki ***** válasza:
73%

Csak egy kis kiegészítés, mert hogy nincs olyan kicsi hám.

A kutyára nyakörv való. Majd ha súlyhúzó versenyen indul vagy vakvezető kutya lesz, akkor kell rá hám.

2013. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hát itt a kérdező!!! Nem tüntem el és nem én töröltem a hozzászólásomat. Valószínű hogy ti itt mindannyian túldiplomázottak vagytok kutyatartásból. Nem vagyok 23 éves. 3 gyerek mellett érdekes lenne. Nem vagyok meggondolatlan sem, de azért jólesett a gratuláció. A gyerekeim nem unatkoznak, mert foglalkozom velük. A kutyám pedig kutyaként van nevelve nem macskaként. Van macskám is tudom mi a különbség. Sőt. Csivim is volt már. Na erre varrjatok gombot. Sok idióta, b u n k ó ember van ezen az oldalon. A kérdésre max két ember válaszolt a 22-ből. Az orrotokban fikázzatok ne ezen az oldalon. Annak a két embernek köszönöm a hasznos választ. A patkányhámról nem tudtam hogy létezik de majd megnézem. Aki meg nyakörvet javasolt az vegyen magának és jó szorosan húzza meg a nyakán.
2013. okt. 16. 12:33
 24/26 anonim ***** válasza:
92%
Pedig a kutyákra nyakörv való. Hacsak nem munkakutyának akarod használni a minicsivit, például szánhúzónak. :)
2013. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
89%

No hát ha ekkora szaktekintély vagy, aki még egy macskát is meg tud különböztetni egy kutyától (!) akkor nem is kellene itt kérdezgetned. Megkérdezhetem, hogy az előző csividet hogyan tanítottad meg a szobatisztaságra?

Az már csak magánvélemény, hogy nagyjából azért tart itt a világ ahol, mert az emberekből eltűnt az alázat, és ezt adják tovább a gyerekeiknek is. Pedig tanulni sosem késő, és nem is szégyen kedves kérdező.

2013. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Szilvi & Argos ***** válasza:
92%

A csivi is csak KUTYA, nevelni-sétáltatni jobban tudod nyakörvvel, mint hámmal. Rengeteg kistestű kutyát elkényeztetnek, nem nevelnek, azok meg őrjöngenek minden két és négy lábú lényre. Gazdi meg csak rángatja. Idősek pl hámban szeretnek sétáltatni előszeretettel, aminek nem egyszer az a következménye, hogy a 4 kg-os törpe majd elrántja az öreget :O

Ha JÓL NEVELT a csivi, nem fog fuldokolni, hisz LAZA A PÓRÁZ, ami a NYAKÖRVRE van csatolva :P

2013. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!