Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyi egy staffordnál a sok kaki?

Menyi egy staffordnál a sok kaki?

Figyelt kérdés
1x ürít naponta kb. 2 nagyot, 2 kicsit. Van amikor kétszer is, de a második csak egy golyó, és ritka mikor kettőt ürít, az jó?
2013. okt. 15. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D
2013. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem 2 kis kockat urit, egy nagyobb golyot, meg egy tojas alakut. Sulyra kb 30 deka, tapintasa kemyeny, ize kesernyes. Allitolag ez a normalis.
2013. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen beteg kérdés ráadásul a két nagy két kicsi elég relatív :D

Mit eszik? Hány kiló?

2013. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mér le a súlyát akkor tudok segíteni.

Fontos, hogy kézzel fogd meg az ürüléket, mert másféleképpen súlyt veszít.

2013. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Két kockát urit? ez jo :)


Staffordról van szó, és 25 kg. Most acanával etetem, de térek át a totwra. Nemtudom, mi a jó kaki, vagy mennyiség, mert valaki azt írja, hogy 3x ürít a kutyája, csivava, és jó.....hát azért kérdem, hogy a két nagy, két kicsi-nem kemény, nem is túl lágy, mikor milyen....

2013. okt. 15. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Az acana jó táp kevesebb a mellék termék. A másik kutya lehet mást kap és meghatja valami, mondjuk konzerv.
2013. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Konzervet most vettem neki, és nem minden nap kap, tésztát teszek hozzá meg szoktam azt a halolajat is-salmon oil-barfolásra vettem neki, de nemjott be nálunk az, így megmaradt, és rakom a táphoz neki kb 3-4x a héten. Ha híg a kakija, akkor nemadom neki
2013. okt. 15. 11:08
 8/13 anonim ***** válasza:

A halolaj 3-4x sok.Nálunk is a sok halolaj okozott hasmenést.

Csökkentsd 2-re mondjuk,a tésztát én elhagynám a helyedben,mert felesleges szénhidrát.Az Acana vagy TOTW mellé nem adnék semmit,csak színhúst.

2013. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát a húst nemjó keverni táppal, mert a tápot tovább emészti....én régen úgy etettem, hát voltak problémái, de nemtudni, hogy attol e hogy kevertem. Az olajat ha már ritkább a széklete nem adom, de ha látom, hogy kemény, akkor cseppentek bele. Tésztát meg úgy adom neki, ha pl. én eszek hússal, és megmarad egy kicsi, vagy tejfölösen, vagy bármijen lében, akkor kiöntöm neki. Meg itt ott levest is kap a tápra, kb 2 egy héten, nem szereti annyira a levest.
2013. okt. 15. 13:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Természetesen úgy értettem a "mellét" hogy nem egyszerre.

A sós,fűszeres,olajos tésztás emberi maradékként meg egyáltalán nem adnék neki.Sem leves levét,ha fűszeres.


Én azt a levet szoktam neki adni,amiben a húst üresen kifőzöm.Sótlanul,fűszer nélkül.

2013. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!