Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Nyitramenti kennelben csak...

A Nyitramenti kennelben csak ez furcsa nekem?

Figyelt kérdés
A kutyáik mind szépek és jók, viszont ha jól látom, baromi sok kutyájuk van. Vagy van ami csak társtulajdonban van? Hogy van náluk ez?
2013. okt. 16. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
És azt mi honnan tudjuk, hogy ezen kívül még mi furcsa neked ott?
2013. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, na, elírtam... Így akartam: csak nekem furcsa ez?
2013. okt. 16. 17:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a fenn lévő kutyák nagy része nem náluk van
2013. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak mert irreálisan soknak tűnt...

2013. okt. 16. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Összesen kb 15 kutyájuk van, ennek is kb a fele tenyésztésből kiöregedett, idős kutya. A honlapjukon szereplő kutyák nagy százaléka nem náluk lakik, csak tőlük származnak.
2013. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom,talán 13,max 15 kutyájuk van,ahogyan Theia is írta,közülük többen(3 minimum)idősek,már tenyésztésből kivontan,ősz pofival élik öreg napjaikat.Voltam már náluk,nincs irreálisan sok kutyájuk és kellemes meglepetés látni,hogy a meglévőek milyen békében élnek egymással az udvarban,a szukák sem vitatkoznak,mindenki elvan mindenkivel.
2013. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, más kutyákat eltűrni akármilyen nemből nem kéne, hogy nagy dolog legyen, hanem természetes. Öreg kutyával is ugyanúgy foglalkozni kell. 15 kutyával pedig sosem lesz a gazdának magas szintű személyes kapcsolata mert nincs rá idő.
2013. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Valami álomvilágban élnek némelyek a tenyésztéssel kapcsolatban. Ezek az emberek legtöbbször egyszem kutyájukkal élik az életüket. Hát, nem! A tenyésztő nem tud egy, de még kettő kutyával sem tenyészteni.A szukákat általában úgy válogatja össze, hogy különböző vonalakból legyenek. nem csak a "saját termést" használja fel. A különböző vonalból vett szukák pedig már nem 1 darab mama kedvenceként élhetnek a tenyésztőnél.

Kérdem én? Mi van a befogadókkal, ahol akár 10-nél is több kutya él? Ők nem tartanak szoros kapcsolatot a kutyáikkal?

Tenyésztőket csak olyan minősítsen, aki maga is tenyészt.

2013. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem az ideiglenes befogadóknak sem olyan mély a kapcsolatuk. Miért is lenne amikor ott jönnek mennek a kutyák, akik szerencsétlenek feltehetőleg amúgysem tanulták meg soha, milyen is egy igazi gazda, és bárkinek örülnek aki végre jó hozzájuk.

Ha olyan jó lenne a kapcsolatuk, akkor nem az lenne náluk a kunszt, hogy nem ölik meg egymást, csak mert szukák... Nekem 4 felnőtt szukám van, soha eszembe sem jutot felhozni, hogy probléma nélkül élnek együtt, azt hittem ez természetes.

Amúgy meg nem élek álomvilágban, és érdekes módon mindig megtalálom azt a tenyésztőt aki megfelel az igényeimnek (nem tart sok kutyát). Te viszont lehet problémákkal küzdesz a matematika terén, ha nem észleled, hogy az 1 és a 15 darab között van "némi" átmenet is, ami talán mindkét oldalnak megfelel, vagy hogy a tenyésztésnek nem alapfeltétele, hogy egy fedél alatt lakjon mindenki. Amúgyis nevetséges, hogy valaki így fel tud háborodni egy vadidegen ember különböző világlátásán.

2013. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem igazi az elképzelésed az ideiglenes befogadók legtöbbjéről, ha úgy gondolod, ott csak úgy"jönnek-mennek" a kutyák.

Sokan tartanak akár 8 kutyát is. Még nem tenyésztőként is. Azokról is az a véleményed, hogy nincs megfelelő kapcsolatuk a kutyáikkal?

Hogy te hogyan választasz tenyésztőt, az a te dolgod. Neked megvan a magad szintje, ami alapján választasz. Ennyi.

A tenyésztésnek az sem alapfeltétele, hogy ne lakjon egy fedél alatt mindenki.

Azt írod, négy kutyád van. Mit szólnál, ha néhány egykutyás ember megjegyezné, nem lehet teljes , jó kapcsolatod mindegyikkel, mert az egykutyásnak a maga 1 db kutyájával való élet az etalon? És el nem tudja képzelni, hogy hogyan lehet 4 kutyát ugyanúgy szeretni, foglalkozni velük, mint ő teszi azzal az eggyel.

2013. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!