Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek menjek el egy...

Szerintetek menjek el egy másik orvoshoz a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Ágybanalvós a kutyám. Reggel nyújtózkodás helyett (elkezdte, de nem fejezte be), nyüsszentett egyet. Ezután figyeltem, hogy hogyan viselkedik. Gyakran leült, látszódott a szemén, hogy fájdalmai vannak, és teljes testes rázkódás helyett csak a fejét rázta. Elvittem dokihoz azonnal. Útközben sikerült teljesen megrázkódnia, és úgy csinált mintha semmi problémája nem lenne, már nem is ült le, és szaladgált is. A doki jól megnyomkodta, azt mondta a térde van kificamodva, de ez természetes, mert már kilenc éves. A papírra azt mondta, hogy fájdalmat nem mutat, bár szerintem csak annyira fél olyankor, hogy még nyüszíteni sem mer. Haza hoztam, ágyban feküdtünk kicsit, furán viselkedik, és néha bizonyos mozdulatoknál sír, és látom, hogy fáj neki valami. 5 perc múlva már valamennyire megy a labda után, de azt is otthagyja, ami nagy szó. Valahogy nem bízok az orvosban, pedig rengeteg kérdést feltettem neki, hogy biztos-e a dolgában, és úgy is nézett ki, mint aki tényleg biztos. Alaposan megvizsgálta... de én aggódom.

2013. okt. 17. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, akkor menj el! semmit nem veszíthetsz. :D Max. a pénzed.
2013. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy a kutyám iszonyat rettegős. Majd szétesik amíg várunk a sorunkra, végig sírja az egészet. Fáj a szívem kitenni ennek az egésznek, szóval, tanácstalan vagyok... :(
2013. okt. 17. 14:02
 3/14 anonim ***** válasza:
az, hogy egy térd ki van ficamodva, nem korfüggő. nem normális sem 1 évesen, sem 10 éves korban. Milyen gyógyszert adott a kutyának? én megmutatnám másnak is.
2013. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem is mutasd meg másnak is. ha ennyire félős, akkor inkább hívd ki az orvost.
2013. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Imola Ágnes ***** válasza:
Melyik városban laksz? Hátha valamelyikünk tud ajánlani egy jó dokit...
2013. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Synoflex tablettát. Azt írta konkrétan, hogy mindkét hátsó térdizület ficamítható, de nem fájdalmas. Csípőizületre nem jelez fájdalmat, mellső lábak rendben, gerinc nyomásra nem érzékeny, egyéb negatív, jó álltalános állapot. Most is evett, tehát nem étvágytalan.
2013. okt. 17. 14:11
 7/14 A kérdező kommentje:
Miskolcon vagyok, és Dr. Mostbacher Andrea vizsgálta. Alapos volt, kedves, türelmes, csak én vagyok bizalmatlan, mert itthon igenis jelez fájdalmat. Csak nem tudok rájönni mi és hol fáj, mert rálép a lábára, de egyértelműen fekvő mozdulatnál, pl. hátranézés fáj valahol neki, és arra sír is egyet.
2013. okt. 17. 14:13
 8/14 anonim ***** válasza:
én csináltatnék egy röntgent, és nemcsak a lábairól, hanem a nyakáról is.
2013. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Voltam vissza vele, két orvos is vizsgálta, de nem tudtak rá megoldást, hogy miért sikít fel néha, és mi fáj neki. Gyakorlatilag mindent végig tűr, nem sír, csak fél közben, de ezt írtam, hogy fóbiája van az orvosoknál. Kapott fájdalomcsillapító, és antibiotikumos --gyulladáscsökkentős szurit. Azóta már feküdt az oldalán is, pedig egész nap nem tette. Sőt, már aludt is.

Kapott öt napra fájdalomcsillapítót, a szuris dolog pedig elméletileg vasárnap estig tart. Ennyit tudok. Jobb a kedve, és így nekem is. :)

2013. okt. 17. 18:17
 10/14 anonim ***** válasza:
röntgent csináltak?????????
2013. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!