Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Jack Ressel mellet nem...

Egy Jack Ressel mellet nem lehet szép udvarom, vagy meg lehet őket nevelni, hogy ne szedjék szét?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Jack Russel, és igen meglehet nevelni. Elsősorban olyan napirendet kell beállitani a kiskutyának, amiben benne van a fizikai, és agyi fárasztás is. naponta legalább kétszer. Amelyik kutya unatkozik, és nem tudja levezetni a fölös enrgiáit, az rombol.
2013. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

látom elgépeltem..-tudom hogy Russel..!

Nagyon eleven kutyus.nem lesz könnyű mindig eléggé lefárasztani

2013. okt. 17. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Vagy kutya vagy kert, vagy elkerítés :-)


Az én kutyám csak csupa jószándékkal tette tönkre bár soha nem ő kezdte :-) Hajnalban amikor jöttek a vakondok és elkezdett mozogni a föld, akkor gondolta, hogy most elkapom. Így keletkezik egy vakondtúrásból egy lövészárok. :-) Te pedig gyakorlatilag tehetetlen vagy :-)


De ha nincs vakond, sün, vagy rigó, és a macskák sem a kert végében bagzanak, akkor nincs gond, mert a terrierek szeretik a szép udvart és a virágos kertet.

2013. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az enyém sajnos imádja apró darabokra szedni a virágaimat..!
2013. okt. 17. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogyan itt már mondták is, le kell mozgatni. Hordani sétálni, mozgatni, kutyák közé vinni. Az elzárás eszedbe se jusson, csak rontanál a helyzeten vele.
2013. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
A második butaságot mondott. Nem szabad elzárni, sokat kell mozgatni és nem lesz baj. Mi egy kertész házaspártól vettük a kutyánkat, képzelheted, hogy ott meddig maradhat egy olyan kutya, amelyik tönkreteszi a kertet. Sokat foglalkoztak velük, így nem volt gond. A mi kutyánk se rombolt soha. Egy terrierrel persze nehezebb, de ha adsz neki értelmes elfoglaltságot, semmi baja nem lesz a kertnek.
2013. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. okt. 17. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:

2 es vagyok. Nem a kutyát gondoltam elzárni :) hanem a féltett kertrészt szokták lekeríteni, legalább is azon a kertvárosi részen ahol én lakom.

Lovagolni hordtam a pumimat naponta nem kevés kilométert mentünk egy másfél óra alatt, plusz játék és séta otthon, de ha jött a vakond nem tudtam mit tenni. Szóval ez a lefárasztásos dolog, csak nagyon érdektelen munkára kellően alkalmatlan, vagy edzetlen kutyával működik. A munkamániások másként működnek.

2013. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem mudim van, róla írtam.
2013. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!