Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky mellé skót juhász?...

Husky mellé skót juhász? Milyen a skót juhász jelleme? Vagy valami más nagyon gyerekbarát kutya?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves husky kutyusunk. Szeretnénk mellé egy másik kutyust.Olyan szeretnénk akivel jót el tud játszani, futni birkózni. Bármilyen kutyával kijön igazából, azért gondoltam a skót juhászra, mert azt olvastam, hogy nagyon gyerekbarát természetű. De nem tudom, hogy nem lenne e nagyon "hercegnős" hozzá. Csak egy skót juhit ismertem, de ő nagyon hercegnős volt, esőben nem nagyon akart sétálni, a birkózást sem kedvelte, ellenben a mi huskynk még a legnagyobb esőben is imád rohangálni, imád másik kutyikkal játszani és birkózni. Nem tudom ez a skót j természetéből adódik, vagy nevelés kérdése?Akinek van skót juhija leírná milyen természetű az övé?

Vagy tudtok más olyan kutyafajtát amelyik pörgős, játékos olyan kis igazi kis rosszaság, DE nagyon gyerekbarát kutya legyen.



2013. okt. 17. 17:28
1 2
 11/11 My János 1926 ***** válasza:
A szánkó elé foghatod mimd a kettőt
2019. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!