Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves játékos kutya...

Másfél éves játékos kutya most csak alszik?

Figyelt kérdés

Pár hete hoztuk haza menhelyről a kutyust, nagyon játékos, okos kutya. Viszont olyan vagyok, hogy minden kis szarért rohangálok az állataimmal dokihoz. Na és most lefeküdt aludni, de ha kimegyek nem jön oda ugrálni meg játszani csak rám néz, pont indultunk volna sétálni, de nem akart jönni. Kb. 1 órája még játszott és szaladgált és semmi más tünet nincs. Most menjek a dokihoz vele, vagy lehet, hogy csak elfáradt?

Az előbb jött haza anya, hozzá se ment oda köszönni.


2013. máj. 24. 17:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Pedig eddig nagyon örült, ha kimentem, meg ha jött valaki. Most volt az első olyan nap, hogy hosszabb időre egyedül itthon hagytuk és végig nyüszített. Utána hazajöttünk, nagyon örült nekünk, utána játszottunk, most viszont semmi nem érdekli.
2013. máj. 24. 17:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Kullancs nem volt esetleg benne? Mondjuk te látod hogy mennyire viselkedik másképpen mint szokott. Nállunk egyszer volt ilyen akkor babesia volt az ok:(
2013. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt benne kullancs, úgy 2 hete lehetett benne. De akkor pont vittük oltásra is és az állatorvos kiszedte belőle meg megvizsgálta. Gondolom nem most jött volna ki rajta.
2013. máj. 24. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a babesia lappangási ideje 2-3 hét. Szerintem vidd a dokihoz, ha pirosas a vizelete tuti hogy az. Ne várj vele mert minden órával romlik a helyzet!
2013. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kimentem és örült nekem, meg csóválta a farkát majd mikor fel akart állni olyan volt mintha nem tudott volna ráállni a hátsó lábára és visszafeküdt. Szerintetek?
2013. máj. 24. 17:35
 6/7 A kérdező kommentje:
A vizeletével minden rendben, de ha hazajöttek a szüleim elmegyünk dokihoz.
2013. máj. 24. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem babézia lesz
2013. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!